У Міністра інфраструктури Кубракова знайшовся незадекларований офшор
Міністр інфраструктури Олександр Кубраков є співзасновником офшору «Officium SW Ltd.» (Тортолла, Британські Віргінські острови). Про це свідчить база даних «Offshoreleaks», де оприлюднено матеріали «Pandora Papers».
«Officium SW Ltd.» було засновано у липні 2018 року Олександром Кубраковим та його партнерами Русланом Крамаренком та Іллею Солодовським. Коли Кубраков балотувався у Верховну Раду у 2019 році та подавав декларацію кандидата в нардепи від «Слуги народу» та на посаду голови Укравтодору. В цих деклараціях він вказував дані про корпоративні права станом на 2018 рік і цей офшор він тоді не задекларував.
Не задекларував цей офшор Кубраков і пізніше, коли подавав річні декларації як голова Укравтодору.
В українських реєстрах немає даних про цей офшор. Відомо, що Крамаренко, Солодовський та Олександр Томашпольський до серпня 2021 року були засновниками співзвучного ТОВ «Офіціум». Зараз ця фірма перейменована на «Фавор лімітед», директором замість Лариси Кулик призначено Улугбека Ахмаджонова з Узбекістану, а саму фірму перереєстровано з Києва на Запоріжжя. У подальшому вона скоріш за все буде ліквідована. «Офіціум» у Києві займалось компютерним програмуванням та мало річний дохід на рівні 11-12 млн грн.
Кубраков за роки на держслужбі декларував власність у литовській фірмі «MDL house service» («МДЛ хаус сервіс») та українських компаніях ТОВ «Місто для людей контактний центр Київ», ТОВ «Місто для людей розрахунковий центр», ТОВ «Місто для людей центр білінгової підтримки», ТОВ «Місто для людей Контактний центр».
У липні 2021 року Кубраков задекларував продаж Руслану Крамаренку корпоративних прав на суму 9,86 млн грн. Однак які саме права продав – наразі невідомо. Після цього продажу Кубраков заплатив за якісь послуги (можливо навчання) 1,88 млн грн. Також Кубраков придбав облігації внутрішньої державної позики на 5,00 млн грн.
Руслан Крамаренко у 2010-2014 роках був заступником голови КМДА Олександра Попова, раніше працював у Кабінеті міністрів Віктора Януковича.
Ілля Солодовський в 2011 році був введений до наглядової ради «Укртелекому». Він був директором ТОВ «ЄСУ», через яке проводилась приватизація «Укртелекому». За даними «Української правди», «близьке оточення Льовочкіна – Георгій Дзекон та Ілля Солодовський – були виведені з-під удару [за збиткову для України приватизацію]. Спочатку їм висунули підозру, але через два місяці їх зняли з розшуку».
Після обрання президентом Володимира Зеленського фірма Солодовського ТОВ «ЮНІП Україна» стала постачальником обладнання для парковок у Дніпрі, Вінниці та Львові.
В тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 08:00
- Окупанти просунулись у Торецьку та ще біля 4 сіл
- 20:00
- У суботу в Україні ожеледиця, сніжитиме та дощитиме
- 19:07
- Мінімум троє гравців ВК "Решетилівка" не повернулися в Україну після матчу в Бельгії. Приватний клуб фінансується з обласного бюджету Полтавщини
- 18:44
- "Довічне" отримав фронтовик, який підірвав корумпованих "колег"-депутатів у сільраді на Закарпатті
- 18:05
- Єгор Фірсов: Настав час попрощатись із дядьками-генералами
- 16:09
- Вʼячеслав Курбанов: Як нам суттєво та швидко зміцнити оборону
- 14:05
- Андрій Білецький: Зараз найскладніша ситуація за всі роки війни
- 13:11
- Гліб Бітюков: Фатальна безсилість і неспроможність української влади
- 12:07
- Суди двох інстанцій скасували незаконний штраф НБУ щодо ТОВ «Укрфінстандарт», незважаючи на тиск з боку зам голови НБУ Дмитра Олійника
- 12:02
- Навіщо Зеленський/Єрмак викинули з оборонки Федорова
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.