У прикордонній зоні з Білоруссю поляки помітили «зелених чоловічків»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Про це в ефірі TVP Info повідомив генерал Роман Полько, колишній командир GROM, зазначає Polskie Radio.

Колишній командир підрозділу сил спеціального призначення GROM генерал Роман Полько при нагоді свого виступу в ефірі телебачення TVP Info заявив, що польські служби мають інформацію про диверсійні групи, які діють поблизу польсько-білоруського кордону.

За його словами, йдеться про так званих зелених чоловічків, відомих, зокрема, з Криму, тому польські служби повинні дотримуватися режиму у підвищеної готовності.

«Це значний виклик, передусім для війська, для частин спеціального призначення. Маю надію, що наші спецпризначенці діють, тому що ці диверсійні групи або різного роду так звані зелені чоловічки, перевдягнені, вже можуть діяти на прикордонній території. Зрештою, ми мали сигнали, що вже діють», – сказав генерал Роман Полько.

Колишній командир GROM також дуже високо оцінив співпрацю всіх служб, які працюють на польсько-білоруському кордоні, тобто війська, поліції та Прикордонної служби.

Вчора була інформація, що заході Білорусі пройшла спільна висадка білоруських та російських десантників на полігоні неподалік польсько-білоруського кордону, де зараз зібралися тисячі мігрантів. Уп'ятницю стало відомо, що двоє російських десантників, які брали участь у цих навчаннях, розбилися насмерть.

Про який саме російський десантний підрозділ йде мова, наразі невідомо.

Раніше західна та українська преса відзначала нове скупчення російських військ біля українських та білоруських кордонів, серед яких були і підрозділи повітряно-десантних військ.

«Аргумент» 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
На вихідні в Україні сніжитиме, до 13° морозу
18:05
В Італії в умовах секретності пройшла зустріч української агентури ФСБ - духовенства УПЦ МП в країнах Західної Європи
17:59
Зеленський - Трампу: Путін - брехло, можеш на це покладатись
17:31
Суддя-п'яничка на Полтавщині змусила українця вибачитися за коментар з критикою упц (мп)
17:10
Новини розвинутого комунізму: втеча інвесткапіталу з Китаю досягла рекордних масштабів
16:11
Бутусов: Несправедливість нового рекрутінгу для молоді за 1 мільйон - виявляється, це не для усієї армії, а тільки для 6 бригад
15:46
Ексочільниця львівської обласної організації "ОПЗЖ" Інна Іваночко отримала 13 років за держзраду. Її керівник Юрій Бойко поки на волі
15:22
Мудрий, далекоглядний Єрмак застеріг провінційного дідугана Келлога: "Не дайте себе обдурити"
15:19
В Офісі президента змінили текст підписаного Зеленським документа про санкції проти Порошенка через власну кричущу безграмотність
15:09
Збагачення на закупівлі кабелів для УЗ: суд арештував нардепа Бондаря

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]