Уряд Німеччини позбавляє Україну перспективи членства в ЄС - співголова "зелених" Габек

|
Версия для печатиВерсия для печати

Співголова німецької партії "Союз-90"/"Зелені" Роберт Габек, який недавно відвідав Україну, виступив з критикою влади Німеччини через відмову надати Україні допомогу.

Про це він повідомив в інтерв'ю журналу Der Spiegel, опублікованому в суботу, 5 червня.

Співголова "зелених" піддав критиці курс нинішнього кабміну Німеччини стосовно України. "Уряд ФРН будує "Північний потік-2" - трубопровід, який зачіпає інтереси безпеки України та підриває санкції проти Росії. Прем'єр-міністри (регіонів Німеччини) від блоку ХДС і СДПН виступають за скасування економічних санкцій. Уряд ФРН позбавляє Україну перспективи вступу в ЄС", - повідомив Габек. "Звичайно, закінчення цієї війни може бути досягнуто тільки дипломатичним шляхом", - сказав він, але вказав на те, що "дипломатичні зусилля зайшли в глухий кут".

При цьому Габек заявив, що "уряд ФРН поставляє танки, частини ракет і підводні човни таким країнам, як Єгипет, який підігріває громадянську війну в Ємені". "Але Україні, яка зазнає нападу, не поставляється навіть санітарний транспорт, міношукачі, старі позашляховики або прилади нічного бачення. Я не розумію, чим тут хвалитися, впевненість уряду ФРН у власній правоті мені здається неприйнятною", - продовжив він.

Габек запропонував домовитися про те, щоб Німеччина - принаймні спочатку - надала підтримку Києву у розмінуванні.

Як повідомлялося, під час візиту в Україну в травні Габек обговорив з президентом України Володимиром Зеленським та главою МЗС Дмитром Кулебою ризики від будівництва "Північного потоку-2". Також Габек виступив за надання Україні оборонних видів озброєнь для можливості опору російській військовій агресії на сході країни.

Проте влада Німеччини розкритикувала ініціативу Габека, заявивши, що поставки зброї не вирішать конфлікт в Україні. Офіційний представник уряду Німеччини Штеффен Зайберт заявив, що ФРН залишається вірна принципу заборони на поставки озброєння в регіони, де ведеться війна.

Відзначимо, в інтерв'ю Frankfurter Allgemeine Zeitung президент України Володимир Зеленський зазначив, що Німеччина могла б надати Україні оборонну зброю.

В кінці квітня Україна направила Німеччині прохання про постачання оборонного озброєння для захисту чорноморського узбережжя від вторгнення. Так, у списку були німецькі корвети, системи ППО, частини протикорабельних ракет і устаткування для розмінування.

https://twitter. com/MelnykAndrij. © Укрінформ

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]