Віктор Балога: «Система „112“ — це як all inclusive у критичній ситуації»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Система «112» — один із найважливіших елементів безпеки людини і суспільства загалом. Про це розказав Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога в інтерв’ю виданню Weekly.ua, відповідаючи на запитання про проблеми, які будуть розв’язані після створення системи екстреного виклику за єдиним номером, повідомляє прес-служба міністерства.

За словами В.Балоги, «112» — це як all inclusive у критичній ситуації, тільки безкоштовно для споживача цієї послуги. Треба буде пам’ятати тільки цей номер.

«Набравши його, людина потрапляє в диспетчерський центр і говорить про свою проблему. Решта — компетенція працівників служби „112“, вони вирішать, як швидко допомогти у конкретному випадку. Послати медиків, ДАІ, пожежних, рятувальників. І допомога прийде.»

Говорячи про вартість проекту, а це близько 4 мільярдів гривень, урядовець зазначив, що названа сума — це орієнтовний порядок цифр. Точніше можна буде говорити після розробки техніко-економічного обґрунтування і підготовки проектної документації в грудні.

«Провідна американська компанія, яка на 700 тис. доларів від свого уряду працює над ТЕО, повинна запропонувати оптимальні рішення. Від цього і залежатиме кінцевий кошторис. »

Крім того, побудова системи має кілька головних складових. Потрібно створити центри «112» у регіональних підрозділах МНС. Розгорнути по всій країні телекомунікаційну мережу за єдиним номером. Утворити національного оператора «112» Об’єднати в єдине ціле диспетчерські служби різних відомств і органів влади. Навчити персонал. На все це й підуть бюджетні гроші, — сказав Віктор Балога.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощ та мокрий сніг лише на заході України
19:04
Пропагандистам Зеленського є чому повчитися: мерія Туркменбаші перед візитом посла США влаштувала "потемкінські" базари і поставила за прилавки вчителів англійської
18:06
Ексочільник Хмельницької обласної прокуратури Олійник продовжує працювати прокурором після скандалу з інвалідністю
17:33
Бюджетні електромобілі: що пропонує ринок
17:04
Покидька Царьова ще раз засудили - тепер до 8 років в'язниці
16:24
Тепер вже колишній полковник СБУ отримав 10 років тюрми за хабар в $60 тисяч
15:42
А ви воюйте. Суд скасував арешт майна родини ексміністра енергетики Ставицького, який обікрав Україну
14:02
Ймовірно кожен двадцятий чоловік в Україні загинув на війні, або отримав важкі поранення – The Economist
12:11
Від фіктивного днопоглиблення та "буксирних схем" на Одещині — до хабарів із київських маршрутників: суд поновив на посаді одіозного портовика
12:04
З фронту вилучили партію неякісних 82-мм мін

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]