Військовим Росії, які воюють на Донбасі, видають паспорти «днр», — розвідка
Військовослужбовцям російсько-окупаційних військ продовжують видавати документи «ДНР» з метою приховати їх перебування на тимчасово окупованих територіях сходу України.
Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони на своїй сторінці у Facebook.
У відомстві стверджують, що у військовослужбовців ЗС РФ і російських найманців забирають паспорти та військові квитки. Замість вилучених документів в 1 АК (Донецьк) оформляють і видають паспорти «ДНР».
Також в ГУР повідомляють, що у з’єднаннях та частинах 1, 2 АК продовжуються зловживання службовим становищем, самоуправство та вимагання з боку російських офіцерів і наближених до «керівництва Л/ДНР» осіб.
Так, під час перебування на базі відпочинку охоронці «голови ДНР» Олександра Захарченка у стані алкогольного сп’яніння напали на військовослужбовців одного з підрозділів 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) і спробували їх роззброїти. Повідомляється, що командування бригади розпорядилося не чинити опір зазначеним особам.
Також зазначається, що підрозділи 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) систематично не отримують продукти харчування в повному обсязі. До військовослужбовців надходить лише дві третини від встановлених норм.
Тим часом у 2 окремій мотострілецькій бригаді (Луганськ) офіцери РФ продовжують використовувати службове становище для збагачення. Вони вимагають гроші у підлеглого особового складу, незважаючи на скарги військовослужбовців до «керівництва ЛНР», говорять розвідники.
Раніше в розвідці розповіли про те, що в окремих з’єднаннях і частинах окупаційних військ діє корупційна схема, за якою на офіцерські посади призначають за хабар у розмірі 1 тисячі доларів.
В тему:
- Ситуация в районе Авдеевки. «Это все, что нужно знать о Кремле». Хроника событий (обновляется)
- Русские оккупанты оказались ярыми антисемитами, главный раввин Крыма бежал в Киев
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 16:02
- Україна повернула з полону 150 захисників
- 15:50
- Гуманний до покидьків Печерський суд обрав символічний запобіжний захід нардепу Бондарєву, якого підозрюють у організації незаконного перетину кордону
- 14:22
- Вибух біля ТЦК у Кам'янці-Подільському: вбито людину
- 14:17
- Фінмоніторинг виявив фінансування парафій УПЦ МП коштом росії майже в усіх областях
- 13:55
- Вибух у ТЦК Рівного: росіяни дистанційно підірвали свого терориста
- 12:04
- Бутусов: Про створення армійських корпусів - реформу ЗСУ
- 11:53
- Більшість канадців проти пропозиції об'єднання зі США (ОПИТУВАННЯ YouGov)
- 10:47
- Уперше в Україні водія обмежили у праві керування авто через порушення правил військового обліку
- 10:43
- "Мінська-3" не буде, - Зеленський
- 10:01
- Зеленський: "Московський патріархат десятиліттями діяв як агент Кремля - і цьому настав кінець"
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.