В Кабмине рапортуют о закупке 1 000 000 тонн южноафриканского угля

|
Версия для печатиВерсия для печати

"Укринтерэнерго" планирует поставку миллиона тонн угля из Южно-Африканской Республики. 

Об этом сообщает Урядовый портал. В источнике указано, что 19 августа 2014 ГПВД «Укринтерэнерго» заключило контракт с компанией STEEL MONT TRADING Ltd на поставку 1-го миллиона тонн угля антрацитовой группы. Сделано это было с целью обеспечения диверсификации источников поставки угля в Украину. 

В Пресс-службе Минэнеропрома отметилы что специалисты двух компаний совместно с представителем ПАО «Центрэнерго» присутствовали на загрузке первого судна TX Scotian Express из порта Ричардс Бэй ЮАР. 

Первое судно TX Scotian Express, загруженное углем в объеме 85 тысяч тонн, вышло из порта Ричардс Бэй. Согласно условиям контракта в Украину будут поставлять 250 тысяч тонн угля ежемесячно. 

Прибытие и выгрузка TX Scotian Express запланированы на 16-20 октября текущего года.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]