В Таджикистане запретили «Бессмертный полк» - «несоответствием исламским ценностям»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Российская пропагандистская акция «Бессмертный полк» не состоится в Таджикистане, поскольку противоречит исламским ценностям.

Такое официальное заявление правительства республики опубликовало национальное информагентство Таджикистана (НИАТ) «Ховар».

В заявлении говорится, что продолжение войны в приграничных зонах Таджикистана и Афганистана не позволяет проводить дополнительные акции, кроме тех, которые запланированы в Парке Победы. Кроме того, согласно исламским традициям недопустимо выходить на улицу и проспекты с портретами погибших, поэтому данная акция противоречит исламским ценностям.

Сегодня ветеранов Второй мировой войны в Душанбе, столице Таджикистана — 55 человек, 28 из которых являются инвалидами. Также в Душанбе проживают 159 тыловиков. Самому пожилому ветерану Таджикистана, Додарджону Умарову, 117 лет; самой молодой, Леокадии Ковтун, — 90 лет.

На фото: президент Таджикистана Эмомали Рахмон.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]