В Україні створено Морську пошуково-рятувальну службу

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні створено Морську пошуково-рятувальну службу – відповідне рішення схвалено постановою Кабінету Міністрів України №1544 «Про забезпечення системи пошуку і рятування на морі» від 20 жовтня 2011 року.

Як повідомив сайт   Міністерства інфраструктури, мета створення служби – забезпечення належного функціонування системи пошуку та рятування на морі.

До цього часу функції з забезпечення пошуку та рятування на морі виконувались різними підприємствами, що належать до сфери управління Мінінфраструктури. Подібна розгалуженість призводила до відсутності єдиної політики, достатніх обсягів фінансування, неможливості здійснювати якісне управління та забезпечувати ефективне функціонування системи пошуку і рятування на морі. Відтак новостворена Морська пошуково-рятувальна служба стане єдиним підприємством, на яке покладаються всі функції з забезпечення пошуку та рятування на морі.

Основне завдання служби – організаційно-технічне забезпечення сталого функціонування та подальшого розвитку національної системи пошуку і рятування у морському пошуково-рятувальному районі України. Площа останнього складає біля 137 тис. 258 квадратних кілометрів – це близько 1/3 всієї площі території держави.
Служба створюється у формі казенного підприємства, що належатиме до сфери управління Мінінфраструктури та утримуватиметься за рахунок перерозподілу надходжень від портових зборів, зокрема, корабельного збору.

Функціонування в Україні Морської пошуково-рятувальної служби значно підвищить ефективність проведення операцій щодо постійного несення аварійно-рятувальної готовності для надання допомоги людям та об’єктам, які зазнали лиха на морі; пошуку і рятуванню людей, надання їм першої невідкладної допомоги та евакуації на берег; рятування в морі суден, які потерпають лиха; проведення аварійних підводно-технічних (водолазних) заходів.

Довідка. Україна є стороною Міжнародної Конвенції про пошук і рятування на морі 1979 року, Міжнародної Конвенції з охорони людського життя на морі 1974 року, Угоди про співробітництво причорноморських держав з пошуку і рятування на Чорному морі 1998 року. Відповідно до взятих на себе міжнародних зобов’язань Україна має в повному обсязі забезпечувати відповідні заходи у своєму пошуково-рятувальному районі.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник
16:24
За межею розумного: у Буданова записали собі в заслуги арешт ФСБ заступника Шойгу
15:17
ВРП схвалила звільнення судді Тандира, який нетверезим збив на смерть нацгвардійця
15:10
Підривна діяльність: СБУ затримала настоятеля Святогірської лаври упц (мп)
14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет
10:01
Держава знатиме про резервіста все: нові дані в реєстрах - Рада змінить порядок ведення військового обліку під час війни
09:09
У росії палають НПЗ і дві нафтобази

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]