Важно, чтобы со статуей Ленина из мыслей украинцев ушли реликты советских времен – глава МИД Литвы

Министр иностранных дел Литвы Линас Линкявичюс заявил, надеется, что вместе со свержением статуи Ленина в центре Киева из мыслей украинских людей уйдут оставшиеся с советских времен реликты.
"Важно, чтобы вместе со статуей Ленина из мыслей людей в Украине ушли все советские реликты. Как это было однажды в Вильнюсе", - прокомментировал события в Киеве Линкявичюс на своей странице в Twitter, сообщает Интерфакс-Украина.
В тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У середу дощитиме на заході та Київщині, вдень +21...+27°С
- 19:05
- На Херсонщині ПЦУ поповнилася ще однією релігійною громадою
- 18:45
- Як Росія проводитиме мобілізацію у 2023 році: інтерв’ю заступника начальника Генштабу Бурдинського, яке видалене з сайту МО РФ
- 18:21
- Одеський капітан розповів, чому і завдяки кому дипломування моряків впало до коми
- 18:15
- УПЦ МП в Україні: дорога від храму
- 17:40
- Ще дві громади на Київщині порвали з московським патріархатом
- 17:20
- АРМА грабує Україну на десятки мільярдів і віддає бізнеси на розграбування конкурентам - засновник State Watch Лємєнов
- 16:38
- У Ковелі церквам московського патріархату припинили право користуватися земельними ділянками
- 16:17
- Економіка війни: уряд, якого фактично немає
- 15:38
- ЄС виділяє €33 мільярди на транспортну інфраструктуру України
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .