Верховной Раде не удалось уволить Арбузова с должности главы НБУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Верховной Раде не хватило голосов для увольнения Сергея Арбузова с должности главы Национального банка Украины. «За» такое решение проголосовали 217 из 226 необходимых народных депутатов.

Как сообщает Тиждень.ua, «за» отставку Арбузова с поста главы НБУ проголосовали 179 регионалов, 30 — коммунистов и 8 внефракционных депутатов. Оппозиционеры голосовали против или не принимали участия в голосовании.

Представитель президента в ВР Юрий Мирошниченко призвал Раду вернуться к рассмотрению этого вопроса. Однако за такое решение проголосовал только 221 народный депутат.

Во время рассмотрения вопроса оппозиция настаивала на заслушивании отчета Арбузова о его деятельности на посту главы НБУ. Однако Мирошниченко заявил, что регламент парламента не предусматривает отчета главы НБУ во время рассмотрения его отставки.

Ранее сам Арбузов заявлял, что для подготовки отчета перед Верховной Радой необходимо несколько недель.

Напомним, 25 декабря 2012 года Президент Виктор Янукович утвердил новый состав Кабинета министров во главе с премьером Николаем Азаровым, и назначил Арбузова первым вице-премьером.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]