ВР вернула селу Красный Пахарь его исконное название - Степь

|
Версия для печатиВерсия для печати

Верховная Рада приняла проект №2670 постановления о переименовании села Красный Пахарь Черниговской области.

 

Как сообщает polemika.com.ua, авторы законопроекта отметили, что село Красный Пахарь раньше называлось Степь, из-за чего у местных жителей возникают проблемы с документацией, т.к. у части жителей недвижимость оформлена по адресу село Степь, а у другой части – на Красный Пахарь, поэтому они просят вернуть селу старое название. Кроме этого депутаты считают, что селу нужно восстановить историческое название.

«Уже нет того пахаря сегодня, тем более красного, исчезли колхозы. Тем более, что после этого пахаря сельская степь осталась непаханной», - отметил нардеп от «Батькивщины» Владимир Яворивский.

За законопроект проголосовали 274 депутата.

Кроме того, Верховная Рада приняла проект постановления № 2669 об отнесении города Голая Пристань Херсонской области к категории городов областного значения. За законопроект проголосовали 286 депутатов.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]