Яценюк создал свой «комсомол» и ввел в политсовет «Фронту змін» мини-олигарха

|
Версия для печатиВерсия для печати

В воскресенье, 4 декабря, в Киеве состоялся очередной съезд партии «Фронт Змін».

В нем приняли участие около 70 делегатов — руководителей областных партийных организаций, члены Бюро партии и народные депутаты-члены «Фронту Змін». Об этом сообщает прес-служба партии.

На съезде были обсуждены и утверждены концепция деятельности молодежного крыла «Фронту Змін» и принципы содействия участию женщин в политической деятельности партии.

Делегаты съезда также приняли решение ввести в состав Совета партии «Фронту Змін» Николая Мартыненко и Леонида Сергиенко.

Как известно, Николай Мартыненко владеет предприятиями в сфере энергетики и в дугих сферах экономики.

Политический совет партии «Фронт Змін» состоит из 36 человек.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]