Они цветные

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото Joseph Eid / AFP / Getty Images

В предверье Пасхи. на рыках Бейрута (Ливан) продают таких вот окрашенных во все цвета радуги цыплят. Это делается для привлечения детей и девушек. 

Окраска происходит в момент развития эмбриона, тогда в яйцо вводят различные красители, качество которых всецелом зависит от продавца. Цыплята вылупляются из яйца, удивляя окружающих цветом своего оперения. Многие  покупают привлекательных разноцветных птенцов в качестве питомцев для своих детей.

Крашеные цыплята, популярные во многих странах мира,  их  продают уличные торговцы Китая, Индии, Малайзии, Марокко, Йемена и даже США.

Фото Joseph Eid / AFP / Getty Images

Фото Joseph Eid / AFP / Getty Images

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]