22 карикатуры художников со всего мира - в ответ на расстрел редакции журнала Charlie Hebdo

|

Карикатуристов со всего мира скорбят по поводу расстрела их коллег при  стрельбе в Париже ,  когда были убиты 12 человек, многие из которых являются членами редакции журнала Charlie Hebdo .

Издание BuzzFeed опубликовало 22 душераздирающие карикатуры художников со всего мира которые были опубликованы в знак протеста против насилия которое причинили исламские террористы в отношении работников журнала Сharlie Hebdo. Среди сотрудников журнала, застреленных в среду, 7 декабря террористами, были трое известных карикатуристов. Погибшие художники выступали под псевдонимами Шарб (47 лет), Тигню (58 лет) и Волински (80 лет). Шарб (Стефан Шарбонье) также исполнял обязанности шеф-редактора, сообщает газета LeMonde.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]