Бійці Збройних Сил України захопили майже неушкодженим найновітніший російський танк Т-90М "Прорыв"

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня російський танк Т-90М "Прорыв"

 У відкритому доступі з’явились фото, які підтверджують – під час звільнення Харківщини у вересні 2022 році бійці Збройних Сил України захопили ворожий танк Т-90М "Прорыв", це – вперше за весь час війни.

Як зазначає видання DEFENSE EXPRESS, за даними з відкритих джерел, до війни РФ встигла виготовити лише близько 20 одиниць Т-90М, які поставлялись в "елітну" Таманську дивізію. Відомо, що командир цієї дивізії, полковник Завадскій, втік раніше, аніж його деморалізовані бійці. Тому й не дивно, що його підлеглі легко та невимушено кинули "аналоговнєтний" Т-90М "Прорыв".

 

 

Рашисти хизувались, що їх "аналоговнєтний" танк відрізняється зокрема комплексами захисту та бортовою електронікою. Найбільш ймовірно, що саме ці речі й складатимуть найбільший інтерес для наших фахівців при вивченні трофейного екземпляра.

Танки Т-90М "Прорыв" во время парада

Танк Т-90М "Прорыв" на  параді

Зокрема, у відкритих джерелах були повідомлення про те, що Т-90М комплектується комплексом захисту «Реликт", що вирізняється своїми блоками-"мішками". Росіяни позиціонували свій "Прорыв" як таку собі бюджетну версію-"недоросток" іншого "вундерваффе" – танка Т-14 "Армата".

Відповідно, на Т-90М може бути встановлена новітня система управління вогнем "Калина", і апаратура для підключення до системи управління військами ЕСУ ТЗ.

Якщо це справді так – наші фахівці зможуть розібрати цю "начинку", зрозуміти принципи її роботи для кращої протидії путінському "панцерваффе", ну і заодно встановити рівень залежності від західних технологій при виробництві Т-90М "Прорыв".


«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]