Чому росіяни напали на Україну та тримають весь світ на межі ядерної війни? Україна показала, що з ними треба робити.

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Якщо ви шукали відповіді на це питання і не змогли знайти, це тому що не там шукали. Не дивно, адже він захований у більш ніж несподіваному місці, а саме у продажному каталозі Victoria's Secret – американського бренду жіночої спідньої білизни. 

Принаймні кремлівська обер-пропагандистка Маргарита Симоньян виявила його там. Про що сама розповіла, підбиваючи підсумки 2022 року. Теперича не те, що недавно, по-старому нарікає начебто далеко не стара Симоньян. Раніше все було таке мереживне, в блискітках і з пір'ям, ноги довші, груди з сідницями пружні, а зараз - сором, один безформний унісекс. Отож, за те, щоб жінок і далі подавали в мереживах і пір'ї, вони й готові воювати аж до ядерного апокаліпсису.

Читайте також: Путінська агресія: від пропаганди до воєнної сили

Чекайте, але хіба Єгор Холмогоров, оглядач телеканалу RT, не пояснював нещодавно причини війни протилежним чином: ми, мовляв, воюємо за те, щоб залишити українок без мереживних трусиків? Як шкідливого та чужого російській людині явища. Інакше від нас усі повтікають – за трусиками.

Втім, не так важливо, за мереживні трусики чи проти них вони розв'язали наймасштабнішу війну в Європі після Другої світової. Взаємовиключні параграфи - невід'ємна ознака їхнього шизонацизму. Важливо, що ближче до кінця року вони все частіше почали визнавати, що повномасштабна війна була розв'язана з абсолютно абсурдної та безглуздої причини. При цьому мереживні трусики виглядають переконливіше, ніж "ми на них напали, щоб вони не напали на нас", не кажучи вже про "захист жителів Донбасу".

Обслуга Путіна ніби змагається у юродстві та тролінгу. Ну чи не сам він, наприклад, придумав ідею з дев'ятьма кільцями? Той, хто це накреативил, мабуть, посміюється зараз у кулачок. Дивлячись на те, як божевільний старий, ні про що не підозрюючи, плескає Володаря Мордора, ворога Вільних народів Середзем'я. Чия імперія зрештою впала, армія розвіялася, а сам він був перетворений на чорну хмару і розвіяний сильним вітром із Заходу. Що ж, нехай чийсь вдалий жарт виявиться пророчим.

Фентезійний всесвіт Путіна зовсім не такий захоплюючий, як всесвіт Толкієна. Його генезис загалом не так складно простежити. Спочатку йому у Вищій школі КДБ розповіли, що український буржуазний націоналізм – знаряддя антирадянської політики імперіалізму та жорстокий ворог українського народу. 

Собчак лякав, що армія незалежної України загрожує людству і вона її обов'язково пустить у хід, а належність Кримського півострова Україні назвав "безглуздістю". Потім Путін сам облажався і недоотрутїв Ющенка, недопропхнув у президенти Януковича, а той у свою чергу струхнув і недорозколов Україну надвоє. 

Читайте також: Терор російської армії як доктрина 

Після чого Михайло Юр'єв написав свою "Третю імперію", де Росія перемогла США, захопила всю Європу та стерла з лиця землі український Львів. У цій політичній фантастиці, написаній у 2007 році, у дев'яти областях України спалахує повстання проти вступу до ЄС та НАТО, на референдумах їхні жителі голосують за входження до складу Росії, а українська армія або переходить на бік бунтівників, або складає зброю та біжить, тому вісімдесят тисяч російських добровольців легко сягають західних кордонів.

Бен Джуда, британський дослідник Путіна, на підставі розмов з людьми з його близького кола писав ще 2014 року, що "Третя імперія" - одна з улюблених путінських настільних книг.

У цьому своєму уявному всесвіті Путін воює із США. У своєму телезверненні в ніч проти 24 лютого протягом перших 15 хвилин із 28 він жодного разу не згадав Україну. Суцільне ниття про образи на Америку. Чи оголосить їм війну зараз, чи розплачеться, здавалося. Але ні, досі десь їздить на російських просторах пошарпаний ВАЗ-2109 з надувним або картонним макетом РС-28 "Сармат" на даху з написом "На Вашингтон!". 

Читайте також:  Яким буде трибунал над російським фюрером Путіним?

Ракета все ніяк не долетить і не доїде до мети, бо співробітники ДПС не дають ходу. А ракетні удари як завдавалися, так і завдаються по Україні чомусь. Хіба що, якщо вірити Симоньян - а як їй не вірити, вона виступила з зухвалим закликом "Досить брехати!", - ніяких українців на фронті давно немає, там воюють солдати регулярної польської армії. Це майже американської. І росіяни її ось-ось переможуть. Тоді повернуться до каталогу Victoria's Secret довгоногі моделі в мереживі та пір'ї, витривалі, як рисаки, з дієтою хом'ячків. І все буде як раніше.

Читайте також: Чому російський фюрер марить Україною

Сподіваюся, що ні, тепер уже не буде. Усьому цьому макабричному цирку не вистачає хіба що гігантського зайця з гною, що грає на барабані. Oh wait ... Настільки безглузді явища не можуть тривати довго. І мають закінчуватися майже Еліотом: не вибухом, а пшиком. 

Медведєв, можливо, щасливо відбудеться: його, безглуздо усміхненого, відведуть під руки в смиренній сорочці. А решті доведеться розповідати на лаві підсудних, як вони за фентезійними книгами у 2014 році примудрилися розв'язати війну проти країни, абсолютна більшість жителів якої тепло ставилася до росіян. Як вони в масках безневинних зайчиків ґвалтували вісім років Донбас, а потім скинули маски і вп'ялися іклами в решту України. Ікла, на щастя, виявилися гнилими. Не те що білі зуби Симоньян.

Не завжди, але іноді кінематограф напрочуд чуйно вловлює глибинні процеси і вміє опукло їх відобразити. Цього року на екрани вийшов дуже важливий зараз, як на мене, фільм Крістіана Тафдрупа "Speak No Evil". Де сім'я доброчесних європейців, які намагаються уникати конфлікту, виявляється спочатку втягнута в низку дрібних знущань, а врешті-решт зазнала неймовірної жорстокості. Чому ви так робите з нами?! – кричить крізь ридання чоловік, нездатний нікого захистити. - Тому що ви нам дозволили, - незворушно відповідає йому мучитель.

Читайте також: Шизофашизм путінської Росії

До страшного фіналу щоразу, коли герої намагалися перервати відносини, що стають все більш небезпечними, вони соромилися своєї різкості. Може, ми перебільшуємо. Може, ми чогось не розуміємо. Може, річ у культурних чи індивідуальних відмінностях. Може... Поки не стало запізно.

На щастя, це вже начебто не про сьогоднішній день. Але все ж таки про зовсім недавнє минуле. Коли путінську камариллю приймали, вислуховували, йшли назустріч, розмірковували про якусь свою провину перед ними, все що завгодно, аби тільки не роздратувати. І ось вони вже трясуть перед носами всіх добропорядних людей своїми ядерними ділдо, заходячись в істериці.

Україна показала, що з ними треба робити.

Дмитро ГАЛКО, опубліковано у виданні "Грані"


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:24
Голову райсуду на Дніпропетровщині взяли на хабарі
16:15
Антитютюнові активісти заплуталися у власній бухгалтерії і не хочуть звітувати за отримані гранти
14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 25 квітня
20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]