До чого призводить Зекумівство: "чоловік Маші", помічниці Зеленського, влаштував бидлоскандал на блок-посту у Донецькій області (+відео)

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував бидлоскандал  із правоохоронцями на блок-посту при в'їзді в Донецьку область через те, що його автівку зупинили й попросили показати документи.

 Ютуб-каналу "Остання Крапля" опублікував відео цього інциденту.

На відео поліцейські, що чергують на блокпості, намагаються пояснити Гогілашвілі, чому вони його зупинили, та попросили пред'явити документи.

У відповідь на це високопосадовець МВС закатив істерику, та почав погрожувати поліцейськиім які його зупинили. Він намагався розпочати бійку та ображав людей, які, просто виконували свою роботу.  

 "Єдиний заступник міністра, з таким є**ом, як у мене, він лише один. Я три роки вже заступник мінітра! Три роки! І сумно, що ти не знаєш… Тепер ти знаєш, але тепер і я тебе знаю, дружок, і для тебе це приємним не буде…

Я вважаю неправильним те, що ти не знаєш заступника міністра внутрішніх справ в обличчя! Повне невиконання субординації! Я не повинен тут, б** витарачати час та пояснювати тобі, що я заступник міністра!... Що у вас в голові, б**?"

 Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вже заявив, что через поведінку Олександра Гогілашвілі запропонував уряду відсторонити свого заступника.

Олександр Гогілашвілі потрапив на роботу в Міністерство внутрішніх справ у вересні 2019 року - відразу на посаду заступника Арсена Авакова, що тоді очолював відомство. 

Олександр Гогілашвілі

Олександр Гогілашвілі

На сайті МВС також є інформація про те, що заступник міністра Олександр Гогілашвілі народився у 1973 році у Грузії. Проте освіту він завершив лише у 2019-20 роках: у 2019 році закінчив Львівський університет бізнесу та права за спеціальністю "Облік та оподаткування", а у 2020 році закінчив Львівський університет бізнесу та права за спеціальністю "Право".

 У 1995-96 роках Гогішвілі  нібито працював у дитячому садку в російському Ростові-на-Дону, після чого чотири роки "займався підприємницькою діяльністю". З 2000 року Гогішвілі відповідав за PR у ростовському благодійному фонді “Вихід” для колишніх наркозалежних. У 2010 перебрався до Києва і обіймав тут аналогічну посаду в “Центрі здорової молоді”, у 2012 перейшов до “Міжнародної антинаркотичної асоціації”, де й знаходився  аж до свого раптового  призначення до МВС вже за Зеленського. 

А єдиним місцем роботи вказано "соціальний працівник міжнародної громадської організації "Центр Здорової Молоді" м. Київ, де він працював з жовтня 2018 по вересень 2019 року.  Гогілашвілі після призначення в МВС називали  “смотрящім за Аваковим” від Банкової.

Коли Гогілашвілі набув українського громадянства, точних даних немає. Проте ще у листопаді 2015 року йому було видано посвідчення на тимчасове проживання.  Дані про відмову Гогілашвілі від громадянства РФ  відсутні.

НАгадаємо, що обіймати державні посади людям із паспортами інших держав заборонено, це є підставою для негайного звільнення.

Як стверджують джерела в МВС, замміністра Гогіашвілі став по протекції своєї дружини Марії Левченко, яка була помічницею Зеленського у "Кварталі 95", а зараз є особистим помічником президента Зеленського. Вона намагалась просунути  рідну сестру, Наталю Локтіонову  депутаткою у Верховну Раду за списком "Слуги народу" на виборах 2019 року, яле та не пройшла бо була під 146-им номером. По партійнмм спискам СН отримала лише 124 місця.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]