Кумівство Зеленського: на шляху до нових рекордів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Кандидат в президенти Володимир Зеленський за кілька днів до виборів переконував, що в разі перемоги у влади «нових облич» «не буде кумівства». У своїй передвиборчій програмі він описував країну мрії як таку, де «підставою призначення на посаду стають розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей»

Та, як з’ясували «Схеми», за перший рік президентства Володимира Зеленського низка депутатів з його фракції разом із собою до парламенту привели своїх дружин, чоловіків, братів, батьків і тих, з ким хрестили своїх дітей, і деяким з них держава навіть виплачувала премії й підвищені зарплати.

Примітно, що переважна більшість з депутатів кажуть, що непотизм – неприйнятний. Водночас, вони не вважають проблемою те, що зробили власних родичів своїми ж помічниками. При цьому, за кілька днів, як журналісти «Схем» почали їх про це розпитувати, у порядок денний Верховної Ради раптово був включений проєкт закону, який забороняє близьким родичам ставати помічниками депутатів – і який майже рік лежав у парламенті без уваги. Так само швидко він був і проголосований.

Чи підтримали його ті «слуги народу», які раніше самі набрали в помічники чоловіків, дружин, братів і батьків – у розслідуванні «Схем».

Відео: Радіо Свобода


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]