"Гроші не пахнуть?": список компаній, що продовжують працювати для росії після двох місяців геноциду українців

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Понад 750 міжнародних компаній повністю вийшли або призупинили діяльність на російському ринку. Повномасштабна війна росії проти України триває вже понад два місяці. За цей час рашисти замордували і вбили тисячі безневинних українців. І продовжують це робити.

І поки весь цивілізований світ підтримує Україну та допомагає їй у боротьбі проти агресора, є низка міжнародних компаній, для яких заробітки виявилися важливішими, ніж честь і совість. Тож вони продовжують працювати на росії і сплачувати податки, за рахунок яких спонсорується вбивство українців.

ЯКІ КОМПАНІЇ ВІДМОВИЛИСЯ ЙТИ З РОСІЇ:

  • Nestle. В історії цього бренда була вже низка скандалів, які довели, що керівництво компанії не має жодних моральних принципів. Тож не дивно, що навіть прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, який особисто звертався до компанії, не переконав їх піти з росії. Зараз на території країни-агресора працює 7 фабрик з виробництва продуктів харчування, солодощів та кормів для тварин. Щоправда, на невелику "поступку" в Nestle все ж пішли і оголосили про зупинку продажів на рф товарів під брендами KitKat та Nesquik.

  • Ritter Sport. Німецький виробник солодощів заявив, що на російський ринок припадає 7% їхніх продажів, тож втрата цього ринку мала б "серйозні наслідки для нас як незалежного середнього сімейного бізнесу".

  • Danone. Були чутки, що французька продовольча група нарешті замислилася про вихід з росії після оприлюднення фактів про звірства росіян у Бучі. Однак на росії заперечили повідомлення західних ЗМІ і заявляють, що компанія продовжує працювати у звичному режимі

  • Leroy Merlin. Французька мережа супермаркетів з продажу будматеріалів управляє 112 магазинами на росії. Вони не лише не вийшли з російського ринку, а й навпаки, збільшили об'єми постачання та асортименту.

  • Ашан. Французька мережа продовольчих гіпермаркетів має 241 магазин на росії.

  • Metro. Хоча керівництво українського офісу компанії виступило за повне припинення співпраці з росією, у головному офісі мережі гіпермаркетів відмовилися закривати російські магазини

  • Raiffeisen Bank International (RBI). Чистий прибуток австрійського банку на росії за 12 місяців 2021 року виріс на 7,6% р/р і досяг 41 млрд руб.

  • LC Waikiki. Французько-турецька мережа має на росії 20 магазинів.

  • Американська компанія Kellogg’s, яка виготовляє чипси під ТМ Pringles.

  • Іспанський виробник цукерки на паличці Chupa Chups.

  • Американська корпорація Kimberly-Clark, яка займається випуском продукції для охорони здоров’я, особистої, професійної та промислової гігієни.

  • Французька марка декоративної косметики Vivienne Sabo.

  • Італійський виробник білизни та пляжного одягу Calzedonia.

  • Італійська мережа одягу Max Mara, яка налічує 13 торгових точок по всій росії.

  • Представництво Miele в росії.

  • Найбільший у світі хімічний концерн – німецька компанія D-Basf.

  • Японська компанія Yamaha.

  • Британська мережа Tesco управляє 10 продовольчими та непродовольчими магазинами на Росії.

  • Burger King. Американська мережа ресторанів швидкого харчування керує 704 закладами на росії. Для справедливості зазначимо, що власник франшизи — канадська компанія Restaurant Brands International, наполягає на закритті бізнесу, але російський партнер – бізнесмен Олександр Колобов відмовляється виконувати це рішення.

Загалом, приблизно 200 міжнародних компаній залишаються у рф. Щонайменше 50 із них – одночасно ще й працюють в Україні. 

BSH (Bosch & Siemens). Німецький концерн володіє заводом під Санкт-Петербургом.

Нещодавно в Україні зареєстрували законопроєкт, за яким компанії, що продовжують вести комерційну діяльність на росії, будуть обкладатися у 1,5 раза більшими податками. Щоправда, на українцях це теж позначиться негативно, адже підвищення податку позначиться і на цінах продуктів цих компаній.

Оновлено: ТОВ «БСХ Побутова техніка»  як офіційний представник компанії BSH Hausgeräte GmbH в Україні повідомило, що раныше опублікована у цьому тексті інформація з приводу  заводу  BSH (Bosch & Siemens) по виробництву побутової техніки в Санкт-Петербурзі не відповідає дійсності і що два наявні заводи зупинили роботу, а також компанія зупинила постачання деталей та побутової техніки на територію РФ.

Джерело: "5 канал"


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:06
Ексочільник Хмельницької обласної прокуратури Олійник продовжує працювати прокурором після скандалу з інвалідністю
17:33
Бюджетні електромобілі: що пропонує ринок
17:04
Покидька Царьова ще раз засудили - тепер до 8 років в'язниці
16:24
Тепер вже колишній полковник СБУ отримав 10 років тюрми за хабар в $60 тисяч
15:42
А ви воюйте. Суд скасував арешт майна родини ексміністра енергетики Ставицького, який обікрав Україну
14:02
Ймовірно кожен двадцятий чоловік в Україні загинув на війні, або отримав важкі поранення – The Economist
12:11
Від фіктивного днопоглиблення та "буксирних схем" на Одещині — до хабарів із київських маршрутників: суд поновив на посаді одіозного портовика
12:04
З фронту вилучили партію неякісних 82-мм мін
10:20
Ексгумація жертв Волинської трагедії: Україна та Польща ухвалили заяву
10:01
Верховний суд підтвердив, що упц мп не має прав на користування Спасо-Преображенським собором у Чернігові

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]