Как правая рука Олеся Довгого агитирует за сына идущего в Киевраду (+видео)

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Познакомьтесь. Это отец одного из кандидатов в Киевраду — Алексея Новикова. Он помогает сыну вести избирательную кампанию.

На фото: «Реакция Новикова Александра — отца кандидата Новикова Алексея, на замечание касательно того, что развешивать плитическую агитацию на учебных заведениях — запрещено!»

Сам Алексей Новиков — правая рука Олеся Довгого по Дарнице и пользуется на выборах поддержкой Порошенко, пишет в Фейсбук журналист-расследователь Дмитро Гнап. Когда Александра Новикова попросили не вещать плакаты сына на забор школы, он отреагировал на критику так (видео). Это «жити по-новому!», конечно. Съемка ведется с детской площадки, где играли дети.!

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]