На Майдане революционная свадьба

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 На Майдане сегодня праздник. На Майдане революционная свадьба. Используя последние дни "перемирия" женятся председатель исполкома Самообороны Майдана Стрелец ( Даниил Клех) и Муза (Кристина Крывдык ) .

Они приехали на Майдан в первые дни, создавали первую информационную службу Майдана и с тех не покидали Майдана.

«Я имею честь знать их еще с детства . Ведь оба воспитывались в организации "Наследие" . Они невероятные и прекрасные, сильные и красивые одновременно. Между боями и опасностью сегодня родилась новая украинская семья. Такой у нас Майдан. Вот такая у нас революция ..» - написал Андрій Парубій  

На Майдане революционная свадьба

На Майдане революционная свадьба

На Майдане революционная свадьба

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]