Нарешті співачок Лорак та Повалій, які й досі розважають російських фашистів, офіційно визнали колаборантками

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 До санкційного списку, який Рада нацбезпеки та оборони схвалила 30 вересня, потрапили, зокрема, родина президента РФ Владіміра Путіна, Роман Абрамовіч, Владімір Сальдо та інші ключові російські політики, олігархи та колаборанти.

Про це пише Європейська правда із посиланням на кількох поінформованих джерел.

Раніше у Міністерстві економіки заявили, що до санкційного переліку, ухваленого РНБОУ,  увійшли понад 3600 фізичних та юридичних осіб. 

Так, серед ключових фізичних осіб, під санкції потрапили:

  • Російські посадовці та їхнє близьке оточення: перший заступник голови Адміністрації Путіна Сєргєй Кірієнко, близький до Путіна олігарх та засновник ПВК "Вагнер" Євгєній Прігожин, діти та родичі Путіна, а також – діти та родичі міністра зовнішніх справ РФ Сергєя Лаврова.

  • Олігархи та їхнє близьке оточення: Олег Дерипаска (Група En+, Rusal), Міхаіл Фрідман (Alfa Group, LetterOne), Пьотр Авен (Alfa Group, LetterOne), Герман Хан (Alfa Group, LetterOne), Алєксєй Кузьмічов (Alfa Group, LetterOne), акціонер гірничо-металургійного холдингу Evraz Роман Абрамович, власник "Уралхіму" Дмітрій Мазепін,  російський мільярдер та медіамагнат Алєксандр Мамут (Rambler Group).
    Крім того, у списку є кум Путіна та екснардеп Віктор Медведчук зі своєю дружиною Оксаною Марченко, "младоолігарх" часів Януковича Сергій Курченко, експрезидент-втікач Віктор Янукович та його син Олександр Янукович.

  • Російські релігійні діячі: глава Російської православної церкви Володимир Гундяєв, ексдипломат Московського патріархату, а зараз – керівник Будапештсько-Угорською єпархією МП Іларіон Алфєєв;

  • Артисти-громадяни України: Анна Седокова, Регіна Тодоренко, Таісія Повалій, Ані Лорак;

  • Колаборанти: ставленик РФ на окупованій частині Херсонської області Владімір Сальдо, ставленик окупантів у частково окупованій частині Запорізької області Євгеній Балицький, підозрюваний у державній зраді екснардеп Ілля Кива.

  • Громадяни інших країн, що брали участь у псевдореферендумах на тимчасово окупованих територіях України.

Крім того, санкції торкнулися великої кількості російських та пов’язаних з РФ компаній. Зокрема, йдеться про енергетичні компанії "Татнєфть" та "Татойл", підприємства групи "Лукойл". Крім того, у списку є регіональні компанії "Газпрому".

РНБО затвердила обмеження проти російських авіа- та інших транспортних компаній таких як Федеральна пасажирська компанія, "СКОЛ", Sibia, Федеральна вантажна компанія. Йдеться також про російські аеропорти.

Військово-промисловий комплекс РФ також фігурує у списках, а саме:, ПАТ "ОДК-САТУРН" ("дочка" Ростєха), Конструкторське бюро "Арсенал" (входить в "Роскосмос"), РАТЕП (входить в "Алмаз-Антей").

Серед фінансових компаній, санкційний список містить заходи проти "Альфа-Банку Росія" та пов’язані з  "Сбєрбанком Росії", "ВТБ Банком" та "Банком Откритіє" компанії.

Як повідомляв ІМІ, Кабінет Міністрів України застосував санкції до російської пропагандистської групи компаній "Царьград". У квітні США запровадили санкції щодо російського телеканалу "Царьград", який належить бізнесмену Костянтину Малофєєву.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]