Перші супутникові знімки, після вибухів на російській авіабазі в окупованому Криму, показують значні ушкодження літаків та споруд

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Перші супутникові знімки за 10 серпня, зроблені сервісом Planet Labs,  зафіксували ураження після вибухів на російській авіабазі «Саки» поблизу селища Новофедорівка у окупованому Криму.

З огляду на наявні супутникові зображення, Vitaliy Trubnykov зробив аналіз пошкоджених літаків на авіабазі в Новофедорівці.

Повністю згоріли:

  • 3 х Су-30СМ
  • 5 х Су-24М/МР

Ймовірно критично пошкоджені:

  • 1 х Су-30СМ
  • 2 х Су-24М/МР

Це співпадає з висновками відомого OSINT порталу Oryx.

З яких джерел деякі дослідники підтвердили знищення Су-27 і Мі-8, на жаль, поки що не відомо.

На верхньому фото – червоним кольором жива рослинність, чорним – сліди пожеж.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]