Шість росіян у МОК підтримують війну проти України, організація це ігнорує

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 У березні 2023-го року  Міжнародний олімпійський комітет (МОК) рекомендував міжнародним федераціям видів спорту повернути росіян. Зробили це, справедливості заради, за дещо обмежених умов, які стосуються підтримки війни.

Про це пише видання Tribuna.com.

Зокрема, МОК визначив такі критерії недопуску:

  • – спортсмени та персонал, які активно підтримують війну, не можуть виступати. Це стосується усіх на контракті з армією чи іншими державними безпековими установами, а також: публічних виступів, в тому числі у соціальних мережах, участь у провоєнних демонстраціях чи заходах; показ будь-якого символу на підтримку війни в Україні, наприклад, літеру Z.
  • – усім російським та білоруським військовослужбовцям та особам, дотичним до державних безпекових установ, не можна виступати. Персоналу, який підлягає таким умовам, брати участь також.

У цій історії є один нюанс – МОК ані слова не сказав про росіян, які дотичні до самої організації. А одразу шестеро таких не відповідають критеріям МОК щодо непідтримки війни, які організація встановила для спортсменів.

Читайте також: Томас Бах йде по старих граблях: МОК вже вибачався, але лише після розгрому фашизму…

Олена Ісінбаєва

Посада: членкиня МОК, членкиня Комісії Атлетів, членкиня Комісії з оточення спортсменів (Athletes' Entourage Commission)

Доказ невідповідності критеріям МОК: чинне звання майора, вказане на сайті ЦСКА

 

 

Шаміль Тарпіщев

Посада: член МОК, член Комісії з оточення спортсменів (Athletes' Entourage Commission)

«Створення добровольчих загонів серед професійних спортсменів – це хороша ідея. Поки нічого додатково я сказати не можу. Треба зустрітися й обговорити цю пропозицію з її розробниками».

Читайте також: Російські Z-спортсмени, досі не покарані за підтримку війни, навіть в Україні

 

 

Олександр Попов

Посада: почесний член МОК

 

 

 

 

Станіслав Поздняков

Посада: член Комісії з олімпійської програми

Докази невідповідності критеріям МОК:

  • підтримка мобілізації: «З точки зору Олімпійського комітету Росії ми, будучи громадянами країни, вважаємо служіння Батьківщині почесним боргом і почесним обовʼязком кожного громадянина, у тому числі членів збірних команд»;

 

 

  • нагородження військовослужбовців ЦСКА 29 квітня 2023 року від імені Олімпійського комітету Росії;

 

 

 

 

Родіон Плітухін

Посада: член комісії Олімпізм-365

Читайте також: Коли Міжнародний олімпійський комітет насправді загубив честь і чесність?

Володимир Лісін

Посада: член Комісії з питань доходів та партнерств

Доказ невідповідності критеріям МОК: згідно з численними авторитетними розслідуваннями, підприємства Лісіна постачають сталь для російського військово-промислового комплексу, включно з танковим підприємством «Уралвагонзавод» та підприємствами з виробництва ядерної зброї.

***

Видання Tribuna.com звернулося до Міжнародного олімпійського комітету із запитом, у якому поставили організації такі питання:

  • Чи відомо МОК про вищенаведені факти підтримки війни та/або причетності до Збройних сил РФ членів комісій МОК з російським паспортом?
  • Чи планує МОК вжити заходів щодо цих осіб з російським паспортом?
  • Якщо так, які будуть заходи? Якщо ні, поясніть таке рішення.

Читайте також: Чи стане Олімпіада 2024 у Парижі рекламою фашиствької Росії?

МОК запит журналістів проігнорував.

Ми публікуємо цей матеріал напередодні засідання Виконкому МОК, на якому у порядку денному зокрема звіти президента МОК Томаса Баха та комісій. Ви також можете поширити англомовний тред у твітері для іноземної аудиторії.

Читайте також: Україна прагне вплинути на рішення МОК по допуску путінських спортсменів через великі міжнародні компанії  

«Аргумент»


Читайте також: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]