Снежный апокалипсис в Киеве

|

Киев. 23 марта. С Подола на Университет. Блогер belyj_medved пробирался, в субботу 23 марта, с Подола до пересечения проспекта Победы с Окружной. фиксируя на фотокамеру, окружающие пейзажи.

«Вышел сегодня с Контрактовой площади до Университета прогуляться. Десятинная - как ни странно, но ни намёка на уборку. Министерство иностранных дел - что-то шкрябают. Вообще, центр довольно почищен для езды... На Ленд-Крузерах. Гы... На Андреевском бордеры и лыжники резвятся. Самый аццкий адЪ - Пересечение пр-та Победы и Окружной. На истину в последней инстанции не претендую, но в другие районы я не ездил...» - пишет автор снимков. Фото: belyj_medved

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]