Суддя який зобов'язав ЦВК зареєструвати кандидатом колишнього «бригадира» ОПГ «Киселя», приймав скандальне рішення по Гостинному двору

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Знайомтеся, суддя Шостого Апеляційного адміністративного суду – Євген Чаку. Саме він учора, 21 червня, постановив, що депутат-втікач Олександр Онищенко зовсім не переховувався 3 роки від слідства, а просто брав участь у кінних змаганнях за кордоном!

Даним рішенням Центральна виборча комісія -  зобов’язана зареєструвати Онищенка кандидатом у нардепи.

Це не перше одіозне рішення судді Чаку, зазначає видання Prosud. Так, у 2013 році Євген Чаку підтвердив законність виключення з реєстру пам’яток архітектури будівлю Гостинного двору в м.Києві.

Цікавою є також і майнова декларація судді: Євген Чаку володіє будинком у Бориспільському районні Київської області. Його задекларована вартість – понад 1.7 млн.грн.

Окрім цього у власності родини судді елітний позашляхових Land Rover Discovery Sport 2016 року випуску та човен Crestliner 1650 Super Hawk 2015 р.в.

Також суддя Чаку декларує понад 2.5 млн грн. готівки 

Традиційно єдиний задекларований дохід родини судді – його заробітна плата.

Не зважаючи на все це суддя Чаку успішно пройшов кваліфікаційне оцінювання суддів ще у 2016 році, , зазначає видання.

Сьогодні Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов прокоментував рішення суду дозволити Олександру Онищенку балотуватися до Верховної Ради. Раніше суд зобов’язав ЦВК зареєструвати депутата-втікача Онищенка кандидатом, бо той «представляв Україну на кінних змаганнях».

«Міністерство молоді та спорту з серпня 2016 і до сих пір не направляло і не фінансувало участь Олександра Онищенка в міжнародних змаганнях. Також, згідно з наказом міністерства молоді та спорту №5286 від 28.12.2018, зазначена особа не входить в основний або резервний склад національної збірної команди України з кінного спорту на 2019 рік. Отже, він не може офіційно представляти Україну на міжнародних змаганнях. Всеукраїнська федерація кінного спорту також не погоджувала з Міністерством ніяких відряджень Онищенка для участі в спортивних змаганнях», – зазначив Жданов.

Відомого у кримінальних колах України ще за своїм колишнім прізвищем - «Кадиров», Олександра Онищенка, в минулому - «бригадира» знаменитої української ОЗУ «Киселя» , багато киян пам'ятають ще як збирача рекетирською данини на Володимирському ринку. А також по підкилимним таємницям конкурсів краси, що проводились під його патронатом.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]