У МЗС України натякнули, що призначення послом людину без досвіду й задіяну в шахрайських схемах - це нормально

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Міністерство закордонних справ України в своєму коментарі, після скандалу з призначенням посла в Болгарії, зазначило що Олеся Ілащук,  має необхідну кваліфікацію для проходження дипломатичної служби. Чи входить до цього вміння рекламування  шахрайськіх схем по продажу БАДів, не повідомляється

Про це йдеться в коментарі пресслужби МЗС України, опублікованому на офіційному сайті в понеділок 26 грудня 2022 року о 19:30.

Коментар пресслужби МЗС України

Нагадаємо, що Олеся Ілащук, яку указом за №880/2022 президент Володимир Зеленський призначив послом України у Болгарії, не має досвіду роботи ані у дипломатії, ані на державних посадах і досі позиціонувалася як фахівчиня з гештальт-терапії, сексології, гіпнозу  та дорогоцінних прикрас, не гребувала вона й допомогою розповсюдженням  БАДів таким собі лайт-шахраям з МЛМ контори RAIN.

Залишаємо невелику надію на те, що при перевірці кандидатури на пост посла в іноземній державі, в МЗС не звернули увагу на причасність пані Ілащук до рекламування шахрайської схеми громадянина Еда (Едуарда Бурдакова). Якщо ж вона зробила це не розуміючи що робить, то про те що вона "має необхідну кваліфікацію для проходження дипломатичної служби" не можи бути й мови, бо це вже може становити загрозу національній безпеці, зважаючи на те, що в Болгарії діяла й діє розгалужена система російської агентури. Тим паче що Олеся Ілащук прямо заявляє що: "... Деньги всегда больше чем мы ...".

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]