“Рука Єрмака”, знов гіпноз чи протекціонізм дурака. Що не так з призначенням нового посла в Болгарію

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:  Олеся Ілащук

Здається що Офіс Президента, чи сам президент знову втрапили в халепу з гіпнотизерами. Новопризначена посол в Болгарії Олеся Ілащук, виявилась без досвіду в дипломатії, але з досвідом гіпноз-терапії та реклами пірамідальних продажів БАДів.

Вчора стало відомо, що президент Володимир Зеленський призначив послом України у Болгарії, особу яка дивним чином відзеркалює скандальний випадок з недавнім призначенням керівницею Довженко-Центру гіпнотизерки-собачниці. 

Олеся Ілащук

Олеся Ілащук, яку указом за №880/2022 президент Володимир Зеленський призначив послом України у Болгарії, не має досвіду роботи ані у дипломатії, ані на державних посадах і досі позиціонувалася як фахівчиня з гештальт-терапії, сексології, гіпнозу  та дорогоцінних прикрас, не гребувала з допомогою розповсюдженням  БАДів таким собі лайт-шахраям з МЛМ контори RAIN.

Як зазначає видання "Європейська правда" з посиланням на кілька джерел у дипкорпусі, новопризначена посол-гіпнотизерка, указ щодо якої президент підписав 23 грудня, вже почала набувати досвіду за новим фахом – зокрема, брала участь у загальній нараді послів України, що відбувалася 22-25 грудня у Києві та Миколаєві.

Між тим, головною проблемою є те, що раніше вона взагалі не мала досвіду роботи у якості фахівця-міжнародника.

Читайте також: Найбільш розпіарений заступник Єрмака Кирило Тимошенко за допомогою Мінкульту тягне в сім'ю бюджетні гроші 

Біографія її офіційно наразі не оприлюднена, однак окремі деталі вона розкрила на двох профілях у Facebook, де розміщені її особисті фото та інша інформація. Один з них наразі тривалий час не оновлюється; у ньому Ілащук позиціонується як фахівчиня з питань обробки дорогоцінного каміння. Профіль стверджує, що вона вчилась на кусах HRD Antwerp де вчать сортувати та розпізнавати діаманти.

В іншому профілі, що активно оновлювався до останнього часу, посол Ілащук позиціонується як "клінічний психолог, системно-сімейний терапевт, гештальт-терапевт, сексолог-консультант". Виходячи з публічної активності майбутньої представниці України у державі-члені ЄС і НАТО, вона до останнього часу переймалася питаннями гештальт-лікування та сексології. У неділю ввечері цей профіль був заблокований.

На обох профілях були розміщені особисті фото та інші деталі щодо новопризначеного посла, які вдалося верифікувати, вподобання для яких з давніх часів проставляли профілі Ярослави Гресь (задіяна у президентській ініціативі United24) та Олеся Донія (політолог, що зараз співпрацює з владою), зазначає видання.

Шляхом поверхневого пошуку в мережі Інтернет можна знайти її відео на фейсбук-сторінці компанії Estet, яка позиціонується як “івент-медійний оператор у бізнесі професійної краси, який є лідером галузі”, лідер про якого мало що відомо, посилання на сайт www.estet.com.ua веде на сторінку російського сайт-конструктору “Тільда” на якій вказано що підписка на послуги не оплачена.

Тут вона провела вебінар на тему: "Быть живым. Ресурсы и Ресурсность». Де трохи розказала про себе та про те, що “ягодицы и упругие чресла за один день создать невозможно”. В цілому її промова ні про що, як і в більшості таких самоназваних «гештальт-терапевтів”. Тим паче що гештальт самий розмитий вид терапії. Як правило, гештальт-терапевти найбільше уваги приділяють переживанням та емоціям клієнта та пропонують фокусуватися саме на них.  На початку вебінару Олеся Ілащук зазначає що їй 45 років (на момент публікації у квітні 2020-го року) і що вона працює методами гештальт-підходу, сімейної терапії, провокаційної терапії, а також методами сучасного гіпнозу.

Про гіпноз при призначеннях ми вже чули, і зразу згадали недавній скандал з призначенням 2 листопада виконувачкою обов’язків Довженко-Центру Юлію Каждан, яка як виявилось до кіно має відношення лише синтаксичне через своє заняття кінологічним центром, а ще вона теж, як і нова дипломатка займалась гіпнозом. Досліджуючи бекграунд нової очільниці Довженко-центру, журналісти  знайшли у соцмережах сторінки "Каждан Гіпноз", присвячені гіпнотерапії та психології. Записатися на сеанси гіпнозу можна було через месенджери, що вони й зробили.

Читайте також: Шарлатанка, лікує кінофобію гіпнозом: що відомо про нову кризову менеджерку Довженко-Центру від Держкіно

Дивний збіг, за яким, можливо, вже комусь ввижається знаменита “рука Єрмака”, адже відомо що цей “сірий кардинал” неабияк опікується міжнародними відносинами держави Україна, теж до речі не маючи ніякого дипломатичного досвіду.

Ще одним дивним досвідом, для майбутнього представника держави Україна в Болгарії, може видатись рекламування майбутнім послом  напівшахрайської компанії по продажу БАДів такого собі Еда Бурдакова. Який позиціонує себе як "Даймонд Еліт” пірамідальної системи втюхування БАДів RAIN. Це банальна система мережевого маркетингу, по типу всім відомого лохотрону "Амвей”. 

В таких МЛМ системах пропонують заробити гроші, продаючи товари своїй сім'ї, друзям та сусідам, ну і звісно "надають найбільшу у світі можливість для бізнесу". Такі “еди бурдакови” розказують новачкам (інвесторам), що вони можуть заробити більше грошей, якщо вони підпишуть ще людей під цю програму. Кожному продавцю обіцяють "бонус" від покупок, зроблених новими дистриб'юторами. Крім того, кожен може заробити більше "бонусів", якщо підписані ним люди, своєю чергою, підпишуть ще людей. 

Читайте також: Обман розповсюджувачів БАДів

Таким чином, навіть якщо віртуально ніхто не зможе заробити грошей на роздрібному продажу товарів, кожен зобов'язаний підписати під себе ще людей у ​​цей “бізнес”. Початківцям кажуть, що реальний бізнес, який може принести великі гроші, ґрунтується на підписці інших людей, таких, як вони самі. Тоді їхній прибуток нібито подвоюється.  Якщо ви не досягли успіху - це ваша власна провина.  Близько 99% всіх хто приєднався до такої схеми ніколи не отримають прибутку. Щоб залучити людей до компанії багаторівневого маркетингу, де майже всі зазнають збитків, необхідний обман. 

Ну і окремо писати про БАДи, мабуть, немає сенсу особливо коли їх поширюють через напівшахрайські схеми.

Ще одним цікавим епізодои біографії нової посла, може виглядати її деяка причастність до кримінальних схем на Буковині. Видання "Молодий Буковинець", зазначає, що За даними сайту аналітичної системи Youcontrol, з 2010 по 2015 рік займала посаду керівника у ювелірній компанії "ДЖЕММА". До жовтня 2021 року Олеся Ілащук була також співзасновницею компанії.

Олеся Ілащук

Скандальна фірма "Джемма" "засвітилася" у кримінальній справі щодо колишнього директора Калинівського ринку Івана Ринжука щодо відмивання грошей. З 2015 по листопад 2016 року Олеся Ілащук була керівником ТОВ "ДІДЖІТАЛ-ПК ЛТД", яке займається оптовою торгівлею комп'ютерами та програмним забезпеченням.

Тож можливо нас чекають ще більш яскраві подробиці біографії креатури ОП в МЗС.

Читайте також: Шість високих держпосад отримали за півроку люди з оточення Єрмака – розслідування Bihus.Info

Варто зауважити, що політичні призначення на посади посла осіб без дипломатичного досвіду не є винятковим; такі рішення практикувалися й раніше, що нерідко викликало критику. Утім, призначення взагалі без публічно відомого досвіду у міжнародній сфері є одиничними. 

Той же Володимир Зеленський Указом від 17 листопада призначив екс-прокурорку Венедіктову (без дипломатичного досвіду) Надзвичайним і Повноважним Послом України у Швейцарській Конфедерації.

До речі на сайті МЗС й досі не оновлена сторінка з її призначенням. Й досі там зазначено попереднього керівника. 

Тож чи скоро ми дізнаємось офіційну біографію нової очільниці посольства держави Україна у Болгарії, невідомо.

Болгарські ЗМІ вже з подивом зазначають «на красивата дипломатка» досить дивний вибір з огляду на те що вона була замішана у відмиванні грошей.

«на красивата дипломатка»

Чи це “рука Єрмака”, чи протекціонізм дурака, але такі скандальні призначення на такі важливі посади дуже сильно дискредитують нашу державу, якій як ніколи потрібна міжнародна підтримка. Можливо в ОП думають, що болгари не вміють користуватись Гуглом, чи не розуміють російської мови, на якій гештальт-гіпнотизерка Олеся Ілащук рекламує напівшахрайські схеми та проводить вебінари про дупу як ресурс.

«Аргумент»


Читайте також: 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

10:00
Мінкульт нарешті перевірить стан Почаївської лаври, якою користується московський патріархат
08:06
Втрати росії на фронті перевалили за півмільйона осіб
20:00
На вихідні в Україні переважно сухо, вдень +17-26°С
18:08
Влада дає рпц в Україні місяць часу на звільнення Нижньої лаври, далі застосують силу, - Карандєєв
17:13
До суду передали справу генерала Володимира Тоцького, ексзаступника голови СБУ часів Януковича
16:59
Генштаб ЗСУ скоротять на 60%
14:18
Першого заступника директора НАБУ відсторонили через розслідування можливого витоку інформації
12:06
Об "небесну сотню" витерли ноги: суд закрив провадження щодо 4 начальників "Беркуту" та ексчиновника МВС через закінчення строків давності. Це диверсія
11:50
Dragon Capital заявив про тиск на бізнес з боку БЕБ (тобто, ОП)
10:00
Китай і Бразилія опублікували спільне комюніке: підтримують "мирну конференцію" щодо України лише за участю рф

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]