Українці вважають що "Слуга народу" у ВР найбільше перешкоджає розвитку держави

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня Голова депутатської фракції: Арахамія Давид Георгійович

 Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування громадської думки щодо оцінки діяльності фракцій у Верховній Раді України. Опитування проводилося з 1 по 9 грудня 2024 року методом телефонних інтерв’ю. Всього було опитано 1000 респондентів з усіх регіонів України, що контролюються Урядом України.

Згідно з результатами дослідження, більшість респондентів вважають, що діяльність кожної з розглянутих фракцій у парламенті скоріше перешкоджає розвитку держави, ніж сприяє йому.

Оцінка діяльності фракцій:


  • "Європейська Солідарність" (Співголови депутатської фракції: Герасимов Артур Володимирович та Геращенко Ірина Володимирівна): 36% респондентів вважають, що її діяльність йде на користь України, 41% – що перешкоджає.

  • "Голос" (Голова депутатської фракції: Устінова Олександра Юріївна): 29% вважають, що діяльність фракції йде на користь Україні, 35% – що перешкоджає.

  • "Батьківщина" (Голова депутатської фракції: Тимошенко Юлія Володимирівна): 25% вважають, що діяльність фракції йде на користь Україні, 47% – що перешкоджає.

  • "Слуга народу" (Голова депутатської фракції: Арахамія Давид Георгійович - на фото): 18% вважають, що діяльність фракції йде на користь Україні, 65% – що перешкоджає.

  • "Платформа за мир і життя" (Голова депутатської групи: Бойко Юрій Анатолійович): 15% вважають, що її діяльність корисна для України, 50% – що перешкоджає.

Варто зазначити, що 55% опитаних позитивно оцінюють діяльність хоча б однієї з фракцій. Водночас 16% вважають, що діяльність кожної з фракцій перешкоджає розвитку України.

Графік 1. Оцініть діяльність фракцій в українському парламенті. На Вашу думку, діяльність такої фракції у Верховній Раді України … скоріше йде на користь України чи перешкоджає розвитку держави?

Виконавчий директор КМІС Антон Грушецький зазначив, що оцінка діяльності окремих фракцій є кращою, ніж зазвичай сприйняття парламенту в цілому. Він також підкреслив, що більшість українців схвально ставляться принаймні до однієї фракції.

"Можливо, це одна з причин, чому хронічно критичне ставлення до парламенту не трансформується у зниження інтересу до демократії, а переважна більшість українців (74%) вважають, що в Україні має бути впливовий парламент", – додав Грушецький.

КМІС сподівається, що з подальшою європейською інтеграцією рівень задоволення діяльністю як окремих фракцій, так і парламенту в цілому, зросте.

Методологія:

Опитування проводилося методом телефонних інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Статистична похибка вибірки не перевищує 4,1% для показників, близьких до 50%, та є меншою для інших показників. В умовах війни можливі додаткові систематичні відхилення.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
В останні дні 2024 року в Україні буде хмарно та тепло
19:56
Муфтій москви послав к х...ям російського "діда мороза"
19:34
Польща збільшить експорт електрики в Україну, якщо Словаччина, керована агентом ФСБ Фіцо, виконає погрози знеструмити нашу країну
18:04
Юрій Левченко: Суд і поліція за вказівкою згори покривають "кварталівського" шоумена Ханумака, який має бути притягнений до кримінальної відповідальності
16:50
Латвія готова захопити кораблі "тіньового флоту" рф у разі загрози, - прем’єрка країни
14:28
Командира 211 бригади, який покривав знущання над солдатами, затримано; він отримав нову підозру
14:11
Росіян відкинуто у Курській області, але ворог має просування на Донеччині
13:55
"Три дні ми чули лише маячню від Росії" - Алієв зажадав від РФ компенсацій за збитий літак і вбитих
12:01
КНР, Киргизстан та Узбекистан будують залізницю до Європи в обхід рф
10:04
Розшукуваного Україною попа упц (мп) переховують у Чехії місцеві "чекісти"

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]