В центре Москвы подло, четырьмя выстрелами в спину, застрелен оппозиционер Борис Немцов

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

От полученных ранений, политик скончался на месте. Пресс-центр МВД РФ подтвердил факт убийства в Москве  Бориса Ефимовича Немцова.  Было произведено шесть выстрелов, четыре пули попали в Бориса Немцова,   сказала представитель СК.

«Мне звонила подруга, которая с ним была, я приехал. Он был с подругой на Большом Москворецком мосту. Подъехала машина, из него было произведено четыре выстрела. Девушка не пострадала, она физически в порядке. Ее сейчас допрашивают, ее увезли. У меня нет сомнений, что убийство носит политический характер», – заявил политик Илья Яшин в эфире «Эха Москвы». По его словам, последний разговор с Немцовым касался доклада «Путин и война» о событиях на Украине. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Аргумент» 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]