Внаслідок землетрусу в Марокко загинули більше 2000 людей

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Згідно з останніми даними міністерства внутрішніх справ країни, щонайменше 2012 людей загинули і ще 2059 отримали поранення в результаті землетрусу, який стався в Марокко в п'ятницю ввечері, передає CNN.

За даними міністерства, щонайменше 1404 постраждалих внаслідок землетрусу перебувають у критичному стані.

За попередніми даними Геологічної служби США, магнітуда землетрусу склала 6,8, а невдовзі стався афтершок магнітудою 4,9. "Це найсильніший землетрус, зареєстрований у цьому регіоні", - сказав марокканський сейсмолог Лахсен Мханні, зазначивши, що в гірських районах землетрусу такого масштабу рідкісні.

Епіцентр землетрусу знаходився за 70 кілометрів від густонаселеного Марракеша і неподалік популярного гірськолижного курорту Укаймеден. Судячи з відео, якими діляться марокканці в соцмережах, від поштовхів постраждали знамениті червоні стіни навколо старої Марракешової частини, внесеної до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вигляд уламків після землетрусу в Марракеші, Марокко, 9 вересня 2023 року на цьому кадрі з відео в соціальних мережах на цьому зображенні.  Al Maghribi Al Youm/REUTERS

Уламки після землетрусу в Марракеші, Марокко [Al Maghribi Al Youm/через Reuters]

МВС Марокко зазначило, що більшість руйнувань сталася за межами населених районів – проте через труднодоступність гірських сіл точні масштаби катастрофи все ще невідомі.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com