Заступницю міністра у справах ветеранів погнали через брутальне приниження захисника

|
Версия для печатиВерсия для печати

Колишній військовий та журналіст Євген Шибалов звільнився з Міністерства у справах ветеранів через приниження з боку керівництва.

Про це чоловік заявив на своїй сторінці у Facebook.

16 грудня 2024 року Шибалов опублікував допис, у якому розповів, що подав заяву на звільнення. Чоловік обіймав посаду начальника Управління європейської інтеграції та міжнародного співробітництва.

Згодом ветеран пояснив, чому ухвалив таке рішення.

"За неповні півроку з надихаючих мотиваційних промов керівництва я дізнався про себе багато цікавого. Зокрема, що я "довбой*б", "ніх*я не роблю", "займаюся якоюсь х**тою", "возомніл себе дох*я експертом", "замість роботи тільки піарюся і продаю себе". А! І що в мене "мʼякий х*й".

Тримався я скільки міг. А потім подумав: чому я маю терпіти таке поводження? І написав заяву на звільнення", – йдеться у повідомленні.

На інцидент відреагували й у Мінветеранів. Там заявили, що категорично засуджують поведінку, яка принижує честь та гідність ветерана війни або будь-якої людини, незалежно від віку, статі, національності, соціального статусу тощо і жодні обставини не можуть бути виправданням.

"Призначено службову перевірку з метою виявлення фактів та обставин, про які зазначено в оприлюдненій інформації.

Окремо інформуємо, що до Кабінету Міністрів України направлено документи на звільнення Руслани Величко-Трифонюк з посади заступниці Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції", – зазначили у міністерстві 6 січня.

7 січня стало відомо, що Руслану Величко-Трифонюк звільнили з посади заступниці міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції.

ВГОРІ: Руслана Величко Facebook

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]