Возвращение Надежды Савченко

|

Надежда Савченко вернулась в Украину. Осужденную в России украинскую летчицу обменяли на россиян Александра Александрова и Евгения Ерофеева.

Спустя 709 дней украинская летчица Надежда Савченко вернулась на родину. Ее возвращение из российского плена приковало к себе абсолютное внимание в стране. Встречать народную героиню в аэропорт приехали более полутора сотен журналистов и десятки простых украинцев. Уже в одном из своих первых заявлений на родной земле Савченко призвала россиян «не бояться встать с колен».

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Новини

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]