Затопленный центр Киева. 18 августа 2018 года.

|

В результате сильного ливня 18 августа в Киеве вечером подтопило улицы возле ТЦ «Гулливер», подземную парковку ТЦ, Крещатик, ул.Эспланадную, Антоновича, площадь Победы.

Не менее десятка машин оказались под водой на площади рядом с ТЦ «Гулливер», на улице Эспланадной. Водители залезали на крыши и капоты своих авто, залитых по окна водой. Это произошло потому, что огромный поток води лился с горки бульвара Леси Украинки. Известный фотограф Владимир Бугаенко, оказался в зоне бедствия у  ТЦ «Гулливер», и сделал уникальные снимки.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]