Зоопарк украинских «вип-персон» в загородке от народа

|

Вчера 16 сентября в Киеве состоялся футбольный матч групового этапа Лиги Чемпионов, в котором киевское «Динамо» играло португальским «Порту». Киевлянам удалось свести матч в ничью.

Ну а вип-ложа стадиона «Олимпийский», была забита нынешними и прошлыми депутатами, министрами и других чиновниками всех мастей. «Враги» на экранах телевизоров и в публичных выступлениях, оказались добрыми друзьями в стекляной загородке, отгораживающей их от народа. Нелепые и смешные, они всем своим видом пытаются демонстрировать свою призрачную исключительность. Фото: Дмитрия Ларина / Украинская правда


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]