Шокин указал в декларации почти миллион гривен дохода за 2014 год

|
Версия для печатиВерсия для печати

Виктор Шокин за прошедший год задекларировал доходы на сумму 950 тысяч 786 гривен. Из этой суммы — 136 тысяч 711 гривен составляет его зарплата.

Об этом написано в его декларации об имуществе, доходах, расходах и обязательствах финансового характера за 2014 год, которая размещена на сайте ГПУ.

В почти миллионый доход генерального прокурора, кроме зарплаты входит 414 тысяч гривен прибыли от отчуждения движимого и недвижимого имущества и 400 тысяч 75 гривен, как написал Шокин, «других видов доходов».

С собственности генпрокурора имеются два земельных участка площадью 0,48 и 0,08 гектаров, а также квартира площадью 139 квадратных метров и дача площадью 173 кв. м.

Помимо вышеуказанного, Виктор Шокин задекларировал гараж площадью 18 кв.м. Отметим, что при этом, согласно документу, у Шокина нет автомобиля.

Напомним, министр юстиции Украины Павел Петренко за 2014 год задекларировал доходы на общую сумму 1 миллион 586 тысяч 171 гривна.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]