Чи бувають "хорошіє рускіє"?

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

У Росії бували порядні люди. Новодворська, Нємцов. Можливо, ще хтось є. Єдина ознака людини з совістю і честю в Росії - її негайно вбивають, щойно вона починає говорити і поводитися по совісті. Живий ліберал - це свідомий або несвідомий колаборант Путіна.

Військовий психолог, експерт у сфері інформаційно-психологічних операцій і контррозвідувального захисту Олег Покальчук відповів на поширене питання у видання LB.ua.

Російські ліберали - це такі воші і гниди, які здавна водяться і розмножуються в смердючому хутрі кацапського чудовиська. Воно їх іноді вичухує або й викушує, коли надто свербить. Вони з цього хутра тоді сиплються і верещать: “Бачите, ми не такі! Ми інакші! І воно нас не любить!” І при цьому, як усяка блощиця, метикують, чи не поміняти собі пана, якщо ця потвора таки здохне.

Тобто вони дійсно думають, що вони інший зоологічний вид, і не мають нести відповідальності за монстра-господаря. Оці всі пещені рильця на підтяжках і вгодовані дупи в дорогих авто негайно вмикають дурня, коли в них питають про особисту відповідальність за плекання рашизму і за те горе, яке він несе людям у світі вже віддавна.

У спогадах гетьмана Скоропадського є такий чудовий пасаж, коли він говорить про еволюцію психології біженця з більшовицької Московії до Києва. Починає з того, що ледь руки не цілує, а щойно відгодував пику, то Україна йому – це фантазії і вигадки. 

Нічого за ці понад сто років не змінилося.

Як чумна блоха переносить чуму, сама не хворіючи, так і російські ліберали переносять чуму ХХI століття – рашизм. Він не буває слабший або сильніший, до нього не буває імунітету. Ви приймаєте це і вмираєте. Тільки справа часу – коли саме.

У Росії бували порядні люди. Новодворська, Нємцов. Можливо, ще хтось є. Єдина ознака людини з совістю і честю в Росії - її негайно вбивають, щойно вона починає говорити і поводитися по совісті. Живий ліберал - це свідомий або несвідомий колаборант Путіна.

Вони ніяка не п’ята колона, вони - передовий загін рашизму, ідеологічна ДРГ. Вони пропонують культур-мультур, гроші і співпрацю, а за ними потім приходять окупанти й убивці.

Усі без винятку українці, хто співпрацював із цими білопальтними гнидами, тією чи іншою мірою відповідальні за те, що відбувається зараз. Не тільки власники спільних підприємств чи спільного бізнесу, які зараз сором’язливо притихли, а їх реально достобіса.

Усі оці наші промоутери "поющих" трусів, стармедіа різні, серіальчики спільні, “внє палітікі” - всім треба буде пригадати. Бо хтось уже змив це із себе, подекуди власною кров’ю, і неосудний. А хтось буде знову тягти “общечеловєков” у наш інформаційний простір. Я сильно застеріг би, бо осудів малою фейсбучною булькою більше вже не буде, а буде боляче.

Це буде величезна проблема, бо кацапські ліберали, як і під час цього вторгнення, підуть різними колонами з різних напрямків. Про наших паскуд я казав. А є ще гігантська кількість ідеологічних резервістів на Заході. Це буде інша тема розмови.

Що освіченіший москаль, то більший йому має бути термін ув’язнення. Он Геббельс був реальним доктором філософії Гейдельберзького університету, і висновки наприкінці життя зробив правильні, чого всім кацапським лібералам щиро бажаю. Ніяких діалогів, притулків, громадянств, круглих столів, новой Росії. Це брехня і облуда, вже проходили.

Тому хай собі проповідують своє “общечеловєческоє” оленям у тундрі на Таймирі. А ми маємо нарешті відмитися від їхнього “гуманізму”.

Єдина індульгенція для них - почати громадянську війну в Росії. 

Змиють ганьбу кров’ю, заріжуть свого монстра - тоді ще можна буде почати якусь розмову, а не стріляти відразу у відповідь на “здравствуйтє!”.

Олег Покальчук, ​соціальний психолог;  опубліковано у виданні  LB.ua


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]