Ірина Фаріон: «Кожне московське слово сьогодні - це поширення окупації Путіна»

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:  Фаріон

 Ми маємо зберегти свою ідентичність, тому що «рускій мір в Україні буде до того часу, допоки тут буде «рускій язик»

Фаріон дана нації на виріст”. Частина 8 (Продовження. Початок дивіться тут:

22 березня 2022 року. Ірина Фаріон пише мотивуючі  щоденні відео. Її аудиторія стрімко росте. І вона дякує «пасіонарним і певним нашої перемоги українцям з усього світу»:

«Шановне панство. Щоденний огляд подій крізь мою суб'єктивну призму. Виняткова подяка Вам за нашу працю на ютуб-каналі. Нас уже 101 тисяча пасіонарних і певних нашої перемоги українців з усього світу. Ми наблизили ще один день до перемоги. Воскресла природа! Воскресне Україна! Ми мужньо і віддано пройдемо шлях нашої національної звитяги» (вид.ред.), - звертається до своїх читачів Ірина Фаріон цього дня.

Її цитата дня: «Москву змінити неможливо. Можливо деколонізуватися і націоналізуватися самим».

image1.png

 

 Чіткість формулювань мовознавиці робила кожний її вислів цитатою, яка миттєво ширилася далі. Як наприклад цї її думки, які вона висловила, коментуючи чергові новини: «Кожне московське слово сьогодні - це поширення окупації Путіна»; «Зло безсиле, коли самотнє, проте убивче, коли спільне».

Темою щоденного відео від Фаріон, оприлюдненого 23 березня 2022 року, був Чернігів: «Чернігів: нескорені. День 27». Наразі відео має статус приватного. Цього дня в своїй візуально переданій цитаті мовознавиця наголосила: «Мова - це наша ідентичність, на яку спрямована путінська ДЕНАЦИФІКАЦІЯ»

image2.png

Ірина Дмитрівна мала чудове почуття гумору. І підтримує цього дня читачів анекдотом. Без коментарів:

«Розмова Українця і кацапа

- А чому ви ненавидите Степана Бандеру?

- Він росіян знищував

- Де? На росії?

- Ні, на західній Україні»

І відео з примхливою парасолькою тодішнього прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона. Повз її увагу не проходили всі знакові виступи, реакції високопосадовців, як українських, так і зарубіжних. 

І звісно події, які щоразу переконували все суспільство в правдивості її кассандровських передбачень щодо важливості Мови. Так,  24 березня 2022 року Ірина Дмитрівна, не коментуючи, поширює новину про те, що окупанти хочуть змусити мелітопольських вчителів розпочати з 1 квітня  навчання у школах російською мовою. 

Цього ж дня Ірина Фаріон нищівно, не добираючи слів, критикує очільницю Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольгу Герасим’юк: «Щойно анемійна Ольга Герасим'юк, що очолює Нацраду з радіо і телебачення, яка пречудово сприяла окупації нашого інфорпростору, заявила, що щойно тепер народилася українська нація. Женщіно. У такому випадку можна стверджувати, що Герасим'юк пусте місце, бо не народилася взагалі. Українська нація існує щонайменше від часів Аскольда,  а в головах тупаків присутнє хіба дзеркало теперішнього часу з його емоційно вразливим відображенням. Ми тому отримуємо такі виклики Неба, що певна кількість герасим'юків поняття не мають, хто вони, звідки і що таке історична тяглість і закономірність. Такі собі ментальні жертви московського окупаційного режиму, якому понад 300 років. Словом, національної роботи перед нами ОГРОМ. І без Герасим'юк».

Цього ж дня пані Фаріон викладає запис інтерв'ю «Ірина ФАРІОН - крах "РУСКОГО МІРА". Коли закінчиться війна в УКРАЇНІ?», яке вийшло на Ютуб-каналі ТОР. Відповідаючи на питання ведучого Тараса Себестяновича, пані Ірина закцентувала увагу на наступному:

  • не потрібно намагатися змінювати росіян, достукуватися до них. «Росія зміниться тільки тоді, коли зміниться Україна». А це можливо тоді, коли Україна почне мілітаризуватися, за аналогією з покозаченням України в 16-17 століттях; 

  • Мілітаризація має розпочинатися з системи освіти. Починаючи зі школи і закінчуючи військовою катедрою у кожному вищому навчальному закладі;

  • Від 2014-го року не було зроблено нічогісінько, щоб мілітаризувати націю;

  • Ми маємо зберегти свою ідентичність, тому що «рускій мір в Україні буде до того часу, допоки тут буде «рускій язик»;

  • те, що робить путін в Україні - це геноцид. А слово «денаціфікація» - це абсолютний синонім до слова «геноцид»;

  • Путін воює з самим фактом існування Української держави; 

  •  У нас розпочалася війна в січні 2014 року. Але хто це називав війною? Порошенко нам розповідав, що це АТО, потім, що це ООС. Тільки з повномасштабним вторгненням розпочали називати це війною. І те, що це московсько-українська війна також не було присутє в суспільному дискурсі. Ми тікали від правди 8 років. Так як сьогодні від правди тікає Европа. Не бажаючи розуміти, що їхнє гедоністичне життя завершується;

  • Східна Европа, на відміну від Західної, чітко розуміє загрозу від путіна, Европа, яка бездіяла після анексії криму, окупації частин Донецької і Луганської областей, підживила безкарність путіна. Ми єдиний щит Европи, єдина країна, яка наважилася воювати з путіним. На відміну від Грузії, яка склала зброю;

  • те, що відбувається зараз - воно в площині навіть не політичній, а моральній. Наскільки людина може протистояти злу;

  • росія й досі представлена в ООН тільки через те, що там сидять посіпаки зла;

  • маємо змінити ставлення до зла, не компрмісити з ним, не домовлятися, не умиротворювати, а знищити зло, бо інакше воно знищить вас;

  • вся історія взаємин України і московії - це історія воєн; це історія знищення українців, якби українці знали цю історію, зараз би не дивувалися;

  • Після Майдану світ не почав нейтралізовувати путіна, він нейтралізовував націоналістів;

  • саме під впливом України, московити в очах европейців перестають бути силою і Захід починає розуміти, що московія - це велет на глиняних ногах;

  • весь світ має зараз думати і змагати, щоб нейтралізувати божевільного путіна і московію, яка є його відображенням.

Але найголовнішим з цієї розмови Ірина Дмитрівна вважає наступне:

image3.png

Чергова новина, яку з обуренням поширює мовознавиця про те, що росіяни вилучають і знищують на тимчасово окупованих територіях українську літературу та підручники історії. 

«Найбільшу зацікавленість поліцаїв викликають книжки щодо історії українських Майданів, АТО/ООС, історії українських визвольних змагань. До "екстремістської" літератури відносять шкільні підручники історії України, наукову та популярну історичну літературу», —йдеться у повідомлення розвідки. 

Фаріон коментує, не добираючи слів: «Прекрасно! А наш дебільний міністр освіти Квіт і без Москви вилучив історію України і українську мову як обов'язкові предмети з вишів своїм указом від 25 листопада 2014 року. І це Громадське, що це ширить, ні слова не виступило проти суки Квіта, який зараз очолює могилу української освіти - Київську Могилянку» (вид.ред.). І додає «епітетів»: «Саме ця клята післямайданна ліберастія довела своєю поступливістю до рускава міра в Україні,  дізнавшись, що окупанти на захоплених територіях борються з підручниками історії, Стусом і Бандерою.

Далі - буде:

Пропонуємо сьогодні Вашій увазі продовження авторського мовознавчого курсу  Ірини Фаріон.: Урок 8а. Прізвище – корінь роду 


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]