Зловмисники-рашисти на ЗАЕС

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Гратися з безпекою найбільшої в Європі Запорізької АЕС – божевілля. Але це висновок для логічно думаючих людей. Та оскільки рашистам притаманне дологічне мислення, то вони не усвідомлюють трагічних наслідків своїх дій не лише для довкілля, для світу, а передусім для себе.

Вони плутають уявну, гіпотетичну реальність з фактично існуючим станом речей – status quo. Вони воюють з наслідками, замість того, щоб усувати причини. Тому й взялися шантажувати українців. Ясна річ, не з великого розуму. 

Читайте також: Культурний код "русского мира": Такого нормальні люди не їдять

Іван Павлов на початку ХХ століття звернув увагу на те, що розум російської людини уникає прискіпливо аналізувати реальний світ, натомість віддає перевагу словам:

«Російська людина має таку слабку мозкову систему, що вона не здатна сприймати дійсність як таку. Для неї існують лише слова. її «умовні» рефлекси координовані не з дійсністю, а зі словами».

Рашисти є типовими елементами етнічної антисистеми (Лев Гумільов) – системної цілісності людей з негативним світосприйняттям. Йдеться про специфічне ставлення московитів до матеріального світу, що виявляється у прагненні до спрощення систем аж до її знищення – чи то держави, ландшафту або етносу. 

Читайте також: Як Пушкін став зброєю путінського рейху

В інтернеті можна натрапити на зразки «пісенної творчості» представників етнічної антисистеми. Кілька характерних строф у  підрядковому перекладі підтверджують специфічне, алогічне мислення рашистів:

Давно запущені ракети,

І попіл в небесах завис.

Горить Нью-Йорк і Сан-Франциско,

І штат Нью-Мексико горить.

На почорнілий пляж Майямі

Загати риби нанесло.

Пройшли гігантськії цунамі

І в Кордильєрах відтрясло.

До травника під Білим Домом

Російський підійшов солдат.

Він сів на мармурну колону,

Поставив поруч автомат…

Деякі спеціалісти з атомної енергетики стверджують, що ядерний вибух, який відбувся на ЧАЕС, на Запорізькій АЕС неможливий з технічних причин. Начебто. Не знаю. Але від неадекватів, які опинилися в Енергодарі, можна чого завгодно чекати.

Читайте також: Русская культура всю свою историю лелеяла чмо — и оно выросло, расцвело

У часи пріснопам’ятного СССР серед тонкого прошарку думаючого загалу совєтських людей неабиякою популярністю користувались дотепні й повчальні збірки оповідок про фізиків: «Физики шутят» і «Физики продолжают шутить». 

В одній з книжок була уміщена оригінальна карикатура на фізиків-теоретиків, які, вочевидь, так запрацювалися, що один тицяє пальцем у розетку й глибокодумно запитує в колеги: де тут плюс, а де мінус?

Це я до того, що сучасні дебіли-рашисти в уніформі, їхні малограмотні командири, не знаючи елементарних законів фізики, можуть встромити пальці куди не слід, відкрутити якусь гайку від найважливішого запобіжника в системі АС аби використати його як важок для вудки щоб порибалити на Дніпрі.

Майже як в оповіданні Антона Чехова «Зловмисник»:

«- Денис Григор'єв! - Починає слідчий. — Підійди ближче та відповідай на мої запитання. Сьомого числа цього липня залізничний сторож Іван Семенов Акінфов, проходячи вранці по лінії, на 141-й версті, застав тебе за відгвинчуванням гайки, якої рейки прикріплюються до шпал. Ось вона, ця гайка! З якою гайкою він і затримав тебе. Чи це так було?

- Чаво?

— Чи так це все було, як пояснює Акінфов?

— Звісно, ​​було.

- Добре; ну, а навіщо ти відгвинчував гайку?

- Чаво?

— Ти це своє «чаво» кинь, а відповідай на запитання! навіщо ти відгвинчував гайку?

— Коли б не потрібна була, не відгвинчував би, — хрипить Денис, скоса на стелю.

— Навіщо тобі знадобилася ця гайка?

— Гайка? Ми з гайок грузила робимо...

- Хто це ми?

— Ми, народе... Климівські мужики, тобто. <…>

- Та зрозумій же, гайками прикріплюється рейка до шпал!

— Це ми розуміємо... Адже ми не все відгвинчуємо... залишаємо... Не без розуму робимо... розуміємо...

Денис позіхає і хрестить рота.

— Торік тут зійшов поїзд із рейок, — каже слідчий. - Тепер зрозуміло, чому...

— Чого бажаєте?

— Тепер, я кажу, зрозуміло, чому торік зійшов поїзд із рейок... Я розумію!

— На те ви й освічені, щоб розуміти, милостивці наші...»

Чи освічені сучасні рашисти?

Помовчимо.

Воістину шляхи Господні несповідимі…

 

Олег К. РОМАНЧУК, шеф-редактор журналу Універсум» для видання «Аргумент»


В тему: 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]