Чом би не зробити так, щоб щомісяця переносити нашу столичку з Києва до обласних центрів?

|
quote of day

«Приваблива ідея валялася на дорозі... Як і більшість доріг у нашій Неньці, була та дорога суцільно вкрита ямами і ямиськами. А водії, їдучи по ній, думали, як би обминути ці перешкоди і, не особливо церемонячись, говорили все, що думають. Ну, наприклад: „От якби сюди київське начальство привезти“. Звісно, київське начальство сюди не поспішало. І тоді вигулькнула думка: чом би не зробити так, щоб щомісяця переносити нашу столичку з Києва до обласних центрів. Диви: через якихось два роки столичка промандрує всією Україною. А там по новому колу...»

Петро Кралюк, проректор Острозької академії

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]