Громадянська війна – річ недобра

|
quote of day

 «Реально ми вже не один рік у стані холодної громадянської війни, де Схід протиставляється Заходові, „москалі“ — „бандерівцям“, російськомовні — україномовним, і т. д., і т. п. Робиться це, звісно, не без зовнішнього впливу. Пригадайте хоча б те, що номінальні автори сумнозвісного закону „Про засади державної мовної політики“, який викликав минулого літа велике збурення в українському суспільстві, отримали нагороди в Росії. І яка гарантія, що холодна громадянська війна, котра поки що ведеться на полі інформаційному, не перетвориться на гарячу війну?»

Петро Кралюк — проректор Острозької академії


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]