40 дней с момента трагических событий 18-20 февраля. Пиккардийская терция - Пливе кача (неофициальный клип)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сегодня на Майдане состоится траурно-молитвенное Вече с участием духовенства украинских церквей. Именно в этот период проходит 40 дней с трагических событий 18-20 февраля, во время которых погибли герои Небесной Сотни.

Вече традиционно начнется в 12.00. Духовенство украинских церквей проведет поминальные богослужения, политические выступления на этот день не запланированы.

Напомним, «Небесная сотня» насчитывает уже 104 человека, погибших с ноября 2013 года.

Вечная память тем, кто отдал свои жизни за свободную, демократическую, европейскую Украину - за Украину без воровства и коррупции... Слава героям!

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]