Александр Невзоров - автор выражения «колорадская ленточка» - о ленте и не только

|
Версия для печатиВерсия для печати

Определение черно-коричневой ленточки как «колорадской» дал в ссвое время российский журналист Александр Невзоров

«Определение той ленточки, которую люди привязывают на себя 9 мая, как „колорадская“ (по расцветке колорадского жука) дал действительно когда-то я в эфире „5 канала“ (Санкт-Петербург — ред.).

Я ничего не имею против праздника 9 мая. Но, если вы так серьезно к этому относитесь. Если это для вас крайне существенно, то вы должны быть предельно аккуратны и серьезны, в том числе и в символике... Так называемая георгиевская ленточка не была известна в советской армии, потому что Орден Славы был учрежден только в 1943 году. И наоборот, генерал Власов, многие высшие чины СС поддерживали культ георгиевской ленты» — сказал Невзоров.

По мнению журналиста, не смотря на отношение к советскому государству, нужно признать, что цвет победы в ВОВ — красный


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]