Гибридная война за Донбасс: от плачущей коровы и двух рабов, до убитых снегирей и распятых мальчиков

|
Версия для печатиВерсия для печати

Для большинства жителей РФ война на Востоке Украины — это война не против украинцев, причем в основном русскоговорящих, а против войск НАТО, это не агрессия к соседствующей стране, а геополитическая схватка Русского мира и Западной цивилизации.

По заказу Кремля СМИ усиленно, цинично и примитивно реализовывают именно эту «правду», каждый раз поражая уже не только украинцев своей фантазией и выдумкой. Становится интересно — какой же по масштабу бюджет у этой pr-кампании, включающей столько каналов, митингов, мероприятий, разнообразных постановок и сказок — от плачущей коровы и двух рабов, до убитых снегирей и распятых мальчиков на доске объявлений?!

Видео: Sergii Omelchuk


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]