Ілюзія дружби Китаю та Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Російська пропаганда активно формує образ Китаю як надійного і давнього союзника, підкреслюючи гармонійні відносини та взаємовигідне співробітництво. У медіа РФ часто зустрічаються сюжети про спільні економічні проекти, військові навчання та політичні угоди, що створює ілюзію дружби та безхмарного партнерства між країнами.

Однак реальна історія відносин Росії та Китаю сповнена напруженості та конфліктів. Від прикордонних воєн XVII-XIX століть до ідеологічних розбіжностей та збройних сутичок у XX столітті відносини Росії та Китаю завжди були дуже непростими та напруженими. Та й сьогоднішня ситуація союзництва, що здається, зовсім не є константою. Але навіщо сучасна російська пропаганда створює міф про вічну дружбу з Китаєм, старанно приховуючи численні історичні та поточні протиріччя?

Відео: hrendyabliki


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]