«Хліб як зброя». Як рашисти атакують агропромисловість України

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Перша серія, «Хліб як зброя», зосереджується на тому, як Росія використовує українське продовольство як важіль політичного впливу. Через вивезення, блокування та навмисне знищення сільськогосподарської продукції, Росія провокує нестачу продовольства та зростання цін на світовому ринку.

У серії проводяться паралелі між сучасними подіями та історичними злочинами, такими як Голодомор 1932-1933 років, що був інструментом сталінської політики. Серія розглядає, як сучасні дії Росії відлунюють минуле, підкреслюючи систематичність і послідовність тактики продовольчого терору.

«Ціна українського хліба» — документально-публіцистичний серіал, який з різних кутів зору розкриває тему російських воєнних злочинів у сфері продовольства та сільського господарства в Україні. Проєкт відстежує різні аспекти втручання Росії у хлібопродуктовий ринок України та його наслідки як на внутрішній, так і на міжнародній арені.

У чотирьох серіях проєкт не лише розкриває факти російських злочинів, але й досліджує історичні паралелі та звертає увагу на глибинні причини та наслідки. Проєкт висвітлює події, що розгортаються навколо боротьби України за своє сільське господарство під час російської агресії.

«Ціна українського хліба» розповідає не лише про масштаби російських злочинів у сфері продовольства та сільського господарства, але й надає слово тим, хто найбільше відчуває їхній вплив, — українським аграріям і фермерам. Серіал охоплює широкий спектр персональних історій людей з різних регіонів України, які борються за виживання своїх господарств під час війни. Ці історії демонструють реалії життя як великих агрохолдингів, що намагаються зберегти свій бізнес і забезпечити роботою сотні людей, так і маленьких родинних ферм, де кожен день — це боротьба за виживання.

Поряд з аналізом експертів, серіал показує особисті історії людей, що працюють на землі, розкриває, як війна вплинула на їхнє життя, родини та мрії про майбутнє. Глядачі познайомляться з героями з Чернігівщини, Одещини, Херсонщини, Хмельниччини та інших регіонів, які стикаються з обстрілами, мінуванням полів, окупацією та економічною нестабільністю, але не втрачають віри у свою справу і продовжують працювати.

Відео: Перший


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]