Пластуни, що змінюють історію: як народжується нація

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Як Пласт змінює історію України? У цьому відео ми розкриваємо історію найстарішої скаутської організації України — Пласту, яка вже понад 100 років формує нове покоління патріотів, лідерів і героїв. Пласт об’єднує молодь навколо ідей любові до Батьківщини, сили духу та готовності до боротьби за Україну. Пластуни пройшли через численні заборони і переслідування, не втративши віри у свою місію та українську незалежність.

З моменту першої пластової присяги у 1912 році Пласт виріс у впливовий рух, який вплинув на долю багатьох поколінь українців. Організація виховала видатних національних лідерів, таких як Степан Бандера, Роман Шухевич тощо. Зокрема, Пласт готував молодь до національно-визвольної боротьби, сприяв формуванню свідомої нації, яка готова захищати свою землю. Сьогодні пластуни продовжують стояти на передовій, підтримуючи боротьбу за незалежність і єдність України.

Відео: Хмаринка HISTORY


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]