Про що збрехав Зеленський на пресмарафоні

|
Версия для печатиВерсия для печати

26 листопада Володимир Зеленський провів пресмарафон на честь «екватора», тобто першої половини свого президентського терміну. Замість трьох запланованих конференція тривала п’ять з половиною годин. Як він брехав та маніпулював? Розбираємось у  фактчеку від VoxCheck.

Володимир Зеленський, президент України:

00:00 — «Ви ж самі розумієте, як наші люди відносяться до вакцинації. Зараз... було дуже погане становище — 80% були проти».

00:47 — «Щодо ковіда: є ліжка облаштовані, 90 тисяч ліжок інфекційних, було 5 (тисяч — ред.)».

01:21 — «Ми почали судову реформу. Її ніхто не розпочинав. Це велика боротьба із суддями».

02:07 — «Щодо САПу, обрання голови, що до мене зверталися наші західні партнери, я маю на увазі, що посли, вони бачать, що ми просуваємося вперед. Я дуже хочу, правда дуже хочу, щоб ми до кінця року змогли обрати керівника САП. Я знаю, там є фіналісти. А який тиск з боку Офісу — я не зовсім розумію».

03:03 — «Пан Єрмак, навпаки, повертав людей, яких власник вашого, до речі, каналу, колишній президент пан, товариш Петро Порошенко, яких він повинен був, згідно своїх тих чи інших операцій, повернути додому. І це зробив Єрмак. Він повертав моряків, він займався обміном, він дійсно провів з багатьма колегами, я вважаю, дуже важливі операції. Більше 100 людей були повернуті після нашої Нормандської зустрічі».

Відео: VoxUkraine

 

 

 

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]