Сторонники террористов в Донецке приветствовали наемных убийц из Чечни, те признаются, что они приехали защищать интересы России

|
Версия для печатиВерсия для печати

Репортерам CNN удалось зафиксировать на видеокамеру. Чеченских боевиков Кадырова, приехавшим в качестве наемников, чтобы убивать украинцев.

Часть из этих убийц вчера была уничтожена в Донецком аэропорту, во время проведения украинским спецназом антитеррористической операции. Видео снято в день выборов 25 мая в центре Донецка. Террорист, сидящий на грузовике, говорит корреспонденту. что они из Грозного, приехали интересы Российской Федерации защищать. Далее они признаются, что служили в Чечне и заявляют, что они «кадыровцы».

Видео: CNN


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]