ТОП-фрази війни за 10 років (2014-2024)

|
Версия для печатиВерсия для печати

 На війні розгортаються справжні драми, але це також період, коли нації об'єднуються в одному бажанні вижити та перемогти. Цей час впливає всі аспекти життя, від звичайних речей до мови, що відбиває сутність подій. У війні з'являються нові вислови та неологізми, які стають символами національної самосвідомості.

Ці висловлювання можуть бути патріотичними, або зневажливими і глузливими стосовно ворожої армії або рядових росіян, критикувати владу країни-агресора або висловлювати різноманітні реакції на актуальні події. Пропонуємо вам ТОП фраз, які виникли або набули особливого застосування за останні 10 років російсько-української війни

Відео: hrendyabliki


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]